ДЧ-2018: "Өлүм тайпасына" ким туш келди?

A тайпайсы
Дата / убакыт Оюндар Стадион
14-июнь, 1500 GMT Орусия - Сауд Арабиясы Лужники, Москва
15-июнь, 1200 GMT Египет - Уругвай Екатеринбург
20-июнь, 1800 GMT Орусия - Египет Санкт-Петербург
20-июнь, 1500 GMT Уругвай - Сауд Арабиясы Ростов-на-Дону
25-июнь, 1400 GMT Сауд Арабиясы - Египет Волгоград
25-июнь, 1400 GMT Уругвай - Орусия Самара
B тайпайсы
Дата / убакыт Оюндар Стадион
15-июнь, 1500 GMT Марокко - Иран Санкт-Петербург
15-июнь, 1800 GMT Португалия - Испания Сочи
20-июнь, 1200 GMT Португалия - Марокко Лужники, Москва
20-июнь, 1800 GMT Иран - Испания Казан
25-июнь, 1800 GMT Иран - Португалия Саранск
25-июнь, 1800 GMT Испания - Марокко Калининград
C тайпайсы
Дата / убакыт Оюндар Стадион
16-июнь, 1000 GMT Франция - Австралия Казан
16-июнь, 1600 GMT Перу - Дания Саранск
21-июнь, 1200 GMT Франция - Перу Екатеринбург
21-июнь, 1500 GMT Дания - Австралия Самара
26-июнь, 1400 GMT Австралия - Перу Сочи
26-июнь, 1400 GMT Дания - Франция Лужники, Москва
D тайпайсы
Дата / убакыт Оюндар Стадион
16-июнь, 1300 GMT Аргентина - Исландия Спартак, Москва
16-июнь, 1900 GMT Хорватия - Нигерия Калининград
21-июнь, 1800 GMT Аргентина - Хорватия Нижний Новгород
22-июнь, 1500 GMT Нигерия - Исландия Волгоград
26-июнь, 1800 GMT Нигерия - Аргентина Санкт-Петербург
26-июнь, 1800 GMT Исландия - Хорватия Ростов-на-Дону
E тайпасы
Дата / убакыт Оюндар Стадион
17-июнь, 1200 GMT Коста-Рика - Сербия Самара
17-июнь, 1800 GMT Бразилия - Швейцария Ростов-на-Дону
22-июнь, 1200 GMT Бразилия - Коста-Рика Санкт-Петербург
22-июнь, 1800 GMT Сербия - Швейцария Калининград
27-июнь, 1800 GMT Сербия - Бразилия Спартак, Москва
27-июнь, 1800 GMT Швейцария - Коста-Рика Нижний Новгород
F тайпасы
Дата / убакыт Оюндар Стадион
17-июнь, 1500 GMT Германия - Мексика Лужники, Москва
18-июнь, 1200 GMT Швеция - Түштүк Корея Нижний Новгород
23-июнь, 1500 GMT Германия - Швеция Сочи
23-июнь, 1800 GMT Түштүк Корея - Мексика Ростов-на-Дону
27-июнь, 1400 GMT Түштүк Корея - Германия Казан
27-июнь, 1400 GMT Мексика - Швеция Екатеринбург
G тайпасы
Дата / убакыт Оюндар Стадион
18-июнь, 1500 GMT Бельгия - Панама Сочи
18-июнь, 1200 GMT Тунис - Англия Волгоград
23-июнь, 1800 GMT Бельгия - Тунис Спартак, Москва
24-июнь, 1500 GMT Англия - Панама Нижний Новгород
28-июнь, 1400 GMT Англия - Бельгия Калининград
28-июнь, 1400 GMT Панама - Тунис Саранск
H тайпасы
Дата / убакыт Оюндар Стадион
19-июнь, 1200 GMT Польша - Сенегал Спартак, Москва
19-июнь, 1500 GMT Колумбия - Жапония Саранск
24-июнь, 1500 GMT Жапония - Сенегал Екатеринбург
24-июнь, 1800 GMT Польша - Колумбия Казан
28-июнь, 1400 GMT Жапония - Польша Волгоград
28-июнь, 1400 GMT Сенегал - Колумбия Самара
Сегиздик финал
Дата / убакыт Оюндар Стадион
(1) 30-июнь, 1400 GMT C тайпасынын жеңүүчүсү - D тайпасында экинчи келген команда Казан
(2) 30-июнь, 1800 GMT A тайпасынын жеңүүчүсү - B тайпасында экинчи келген команда Сочи
(3) 1-июль, 1400 GMT B тайпасынын жеңүүчүсү - A тайпасында экинчи келген команда Лужники, Москва
(4) 1-июль, 1800 GMT D тайпасынын жеңүүчүсү - C тайпасында экинчи келген команда Нижний Новгород
(5) 2-июль, 1400 GMT E тайпасынын жеңүүчүсү - F тайпасында экинчи келген команда Самара
(6) 2-июль, 1800 GMT G тайпасынын жеңүүчүсү - H тайпасында экинчи келген команда Ростов-на-Дону
(7) 3-июль, 1400 GMT F тайпасынын жеңүүчүсү - E тайпасында экинчи келген команда Санкт-Петербург
(8) 3-июль, 1800 GMT H тайпасынын жеңүүчүсү - Gтайпасында экинчи келген команда Спартак, Москва
Чейрек финал
Дата / убакыт Оюндар Стадион
(A) 6-июль, 1400 GMT 2-оюндун жеңүүчүсү - 1-оюндун жеңүүчүсү Нижний Новгород
(B) 6-июль, 1800 GMT 5-оюндун жеңүүчүсү - 6-оюндун жеңүүчүсү Казан
(C) 7-июль, 1400 GMT 7-оюндун жеңүүчүсү - 8-оюндун жеңүүчүсү Самара
(D) 7-июль, 1800 GMT 3-оюндун жеңүүчүсү - 4-оюндун жеңүүчүсү Сочи
Жарым финал
Дата / убакыт Оюндар Стадион
(I) 10-июль, 1800 GMT A жеңүүчүсү - B жеңүүчүсү Санкт-Петербург
(II) 11-июль, 1800 GMT D жеңүүчүсү - C жеңүүчүсү Лужники, Москва
Үчүнчү оорун үчүн беттеш
Дата / убакыт Оюндар Стадион
14-июль, 1400 GMT I утулуп калган команда - II утулуп калган команда Санкт-Петербург
ФИНАЛ
Дата / убакыт Оюндар Стадион
15-июль, 1500 GMT I жеңүүчүсү - II жеңүүчүсү Лужники, Москва

Тектеш темалар