پنجشنبه ها با شنونده ها - موسيقى خوب

پنجشنبه ها با شنونده ها
Image caption نظر شما در مورد موسيقى خوب چيست؟

با توجه به علاقه فراوان شنونده ها به موسیقی و با در نظر داشت به ظهور روز افزون شمار زیادی از آوازخوانان افغان در داخل و خارج کشور موضوع این هفته برنامه پنجشنبه ها با شنونده ها را به ویژه گیهای آهنگ خوب اختصاص داده ایم.

در این برنامه دیدگاه های شما را در باره آواز، کمپوز، تلفظ درست شعر، تصنیف و درست خواندن آن و جست و حرکات موزون یک هنرمند جویا میشویم.

برنامه ای این هفته پنجشنبه ها با شنوند ها به همین موضوع اختصاص یافته است.

پیغام انترنتی تان را به این آدرس بفرستید: dari@bbc.co.uk

شــما ميتوانيد روز پنجشنبه از ساعـــت دو الی دونیم بعد از ظهــر به وقت افغانســــتان (۹:۳۰ الی ۱۰ قبل از ظهر به وقت گرينويچ) به شـماره تلـفـن 00442078360331 در حین پخش برنامه زنگ بزنيد و نظرتان را ابراز کنيد.

در برنامه پنجشنبه ها با شنونده ها، سيما شادان به تلفن های مستقيم شـما از استوديوی بی بی سی در لندن پاسخ می گويد و آهنگ های دلخواه شما را پخش می کند.

در این برنامه، علاوه بر پخش آهنگ های درخواستی شما، یک رشته موضوعات اجتماعی - فرهنگی را نیز با شما در میان می گذاریم و دیدگاه ها و پیشنهادهای شما را در باره موضوع مشخص هفته، جویا خواهیم شد.

در برنامه این هفته پنجشنبه ها با شنونده ها سهم بگیرید و نظر، تجربه و پیشنهاد خود را با ما و شنوندگان برنامه درمیان بگذارید.