18:10 گرينويچ - چهارشنبه 17 دسامبر 2008 - 27 آذر 1387

فرید صمیم مهمان استودیوی شماره هفت

فرید صمیم

اولین آهنگ فرید صمیم " صفا صفا " نام داشت

این هفته در برنامه استودیوی شماره هفت از فرید صمیم آواز خوان افغان دعوت کرده ایم تا به سوالات شنونده ها و علاقمندان آوازش جواب بدهد.

فرید صمیم متولد شهر کابل است. در لیسه نادریه درس خوانده و هم زمان در کنسرت های مکتب آواز میخواند. همکاری خود را با رادیو تلویزیون افغانستان در سال 1365 خورشیدی آغاز کرد.


فرید صمیم بیش از بیست آهنگ در آرشیف رادیو افغانستان دارد. اولین آهنگ فرید صمیم " صفا صفا " نام داشت که بعد از پخش آن در تلویزیون افغانستان به شهرت رسید. فرید صمیم در سال 1368 خورشیدی عضو گروه هنری" لاله ها " شد و با دیگر اعضای این گروه چه در تلویزیون وچه در خارج آن برنامه های را اجرا کرده است .

شما نسخه مناسب فلش را ندارید .فایل پخش نمی شود

تازه ترین نسخه فلش را دانلود کنید

پخش فرمت های دیگر صوت و تصویر


زمان پخش :

این برنامه در روزهای جمعه از ساعت هفت تا هفت و نيم عصر به وقت افغانستان، دو و نیم تا سه بعد از ظهر به وقت گرينويچ در برنامه های شامگاهی بی بی سی برای افغانستان پخش می شود.

شما می توانيد در هنگام پخش اين برنامه، با شماره تلفن 00442078360331 تماس بگيريد و پرسش های تان را به طور مستقيم با مهمانان برنامه در هر هفته مطرح کنيد.

پرسش هـــای تان را از مهمان برنامه، از طـــريق ايميل dari@bbc.co.uk نيز می توانيد ارسال کنيد.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.