18:10 گرينويچ - چهارشنبه 17 دسامبر 2008 - 27 آذر 1387

حامد شکران، مهمان استودیوی شماره هفت

حامد شکران، آواز خوان افغان

این هفته در برنامه استودیوی شماره هفت از حامد شکران آواز خوان افغان، دعوت کرده ایم تا به پرسش های شما شنونده ها پاسخ دهد.

حامد شکران در کابل تولد شد، لیسه عالی حبیبیه را به پایان رسانید و شامل دانشکده طب دانشگاه کابل گردید. وی بعد از سال دوم بنابر معاذیری که داشت نتوانست به دروس خود ادامه دهد.

حامد شکران در دوران تحصیل در مکتب، رهبری ارکستر هنرهای زیبا را به عهده داشت. این آواز خوان بیش از شصت آهنگ در رادیو افغانستان ضبط نموده است. اولین آهنگ حامد شکران "بیتاب شدم ساقی" بود که این آواز خوان را به شهرت رسانید.

آهنگ معروف "نه من بیهوده گرد کوی آن دلدار میگردم" یکی دیگر از ترانه های جاودان این آواز خوان به شمار می رود.

برنامه را می توانید اینجا بشنوید

شما نسخه مناسب فلش را ندارید .فایل پخش نمی شود

تازه ترین نسخه فلش را دانلود کنید

پخش فرمت های دیگر صوت و تصویر

زمان پخش :

این برنامه در روزهای جمعه از ساعت هفت تا هفت و نيم عصر به وقت افغانستان، دونیم تا سه بعد از ظهر به وقت گرينويچ در برنامه های شامگاهی بی بی سی برای افغانستان پخش می شود.

شما می توانيد در هنگام پخش اين برنامه، با شماره تلفن 00442078360331 تماس بگيريد و پرسش های تان را به طور مستقيم با مهمانان برنامه در هر هفته مطرح کنيد.

پرسش هـــای تان را از مهمان برنامه، از طـــريق ايميل dari@bbc.co.uk نيز می توانيد ارسال کنيد.

اين برنامه را هارون يوسفى تهيه و ارايه مى کند.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.