به روز شده:  11:52 گرينويچ - پنج شنبه 07 مه 2009 - 17 اردیبهشت 1388

خالد کهیان، در برنامه خاطره ها و ترانه ها

در این هفته در برنامه ی خاطره ها و ترانه ها خالد کیهان هنرمند افغان خاطرات خود را قصه میکند.

خالد کیهان پسر عارف کیهان هنرمند شناخته شده افغان در شهر کابل بدنیا آمد. او در خرد سالی به فراگرفتن آلات مختلف موسیقی پرداخت و اساسات نواختن پیانو را در مکتب موزیک از نزد استادان داخلی و خارجی آموخت و سرانجام تحصیلات در رشته موسیقی را را به صورت اکادمیک به پایان رساند.

خالد کیهان یکی از موسیقیدان های موفق نسل جوان است که موسیقی آهنگهای تعدادی زیادی از هنرمندان افغان راتهیه کرده است. او همواره درکنسرت های هنرمندان افغان در کشور های مختلف سهم فعالی داشته و توجه زیاد علاقه مندان را در امریکا، اروپا، کانادا و آسترلیا به خود جلب کرده است.

اولین آهنگ خالد کیهان "باران باران" نام داشت که چند سال قبل در آلبومی از آهنگ های پدرش عارف کیهان به نام "قصه" به بازار آمد.

آهنگ های ویدیویی خالد کیهان تنوع زیادی تصویری و نواوری هایی دارد که باعث جلب توجه بیشتر علاقه مندان او شده است. خالد کیهان اخیرا آلبوم جدیدی تهیه کرده است که "سلام بر عشق" نام دارد.

برای گوش دادن به برنامه این هفته، اینجا اشاره کنید

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

تازه ترین نسخه "فلش" اینجا قابل دریافت است

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.