برنامه های فوق العاده صدای شما با نامزد های انتخابات ریاست جمهوری ادامه دارد

سه شنبه این هفته یازدهم آگوست، شهلا عطا ، فروزان فنا، حبیب منگل و شهنواز تنی سه تن دیگر از نامزد های انتخابات ریاست جمهوری افغانستان مهمان برنامه فوق العاده صدای شما در برنامه های دری و پشتو هستند.

شهلا عطا متولد سال ۱۳۴۶ خورشیدی در کابل است. به گفته خودش، پدرش سردار غلام صدیق خان در دوره محمد ظاهر، شاه سابق، ژنرال ارتش بود. خانم عطا می گوید از خانواده محمدزایی و از نوادگان امیر دوست محمد خان، از امیران پیشین افغانستان است.

فروزان فنا پزشک چهل ساله، فرزند یک ژنرال پیشین ارتش و متولد ۱۳۴۸ خورشیدی در کابل است.

او تحصیلات خود را در دانشگاه پزشکی کابل به انجام رسانده و به عنوان دکتر بیماری های استخوان در همین شهر کار کرده است.

خانم فنا همسر دکتر عبدالرحمان، وزیر پیشین هوانوردی است که در زمستان سال ۱۳۸۰ خورشیدی در پی تظاهرات زایران حج در فرودگاه کابل کشته شد.

آقای منگل دانش آموخته رشته پزشکی در دانشگاه کابل است. او از اعضای حزب دموکراتیک خلق بود ودر سالهای ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۶ خورشیدی سفیر و نماینده ویژه دولت افغانستان در ماسکو بود و همزمان سفارت غیرمقیم کشورهای فنلاند، رومانی و قبرس را هم به دوش داشت.

آقای تنی در حال حاضر رئیس حزب جنبش صلح است که شماری از اعضای جناح خلق "حزب دموکراتیک خلق" پیشین در آن عضویت دارند.او آموزشهای نظامی را در کابل و ماسکو به انجام رساند، افسر ارتش افغانستان شد و به بالاترین درجه نظامی رسید.

برنامه های فوق العاده بی بی سی با نامزد های انتخابات ریاست جمهوری افغانستان تا هفده هم آگوست هر سه شنبه و پنجشنبه پخش می شود.

شما می توانید در زمان پخش برنامه به ما تلفن کنید، و سوالات ، نظریات و پیشنهادات خود را با مهمانان برنامه درمیان بگذارید.

شماره تلفن برنامه

00442078360331

همچنین می توانید سوالات و نظرات خود را به نشانی

Dari@bbc.co.uk

به ما ایمیل کنید.