به روز شده:  15:53 گرينويچ - پنج شنبه 05 نوامبر 2009 - 14 آبان 1388

پنجشنبه ها با شنونده ها : راههای جلوگیری از گسترش آنفلوانزای خوکی


موضوع برنامه پنجشنبه ها با شنونده ها: راههای جلوگیری از گسترش آنفلوانزای خوکی در افغانستان

شیوع انفلوانزای خوکی در افغانستان زنگ خطر را برای خانواده ها به صدا در آورده و دولت این کشور را به اتخاذ تدابیر ویژه برای جلوگیری از گسترش آن وادار کرده است.


شیوع انفلوانزای خوکی در افغانستان زنگ خطر را برای خانواده ها به صدا در آورده و دولت این کشور را به اتخاذ تدابیر ویژه برای جلوگیری از گسترش آن وادار کرده است.

آمارهای رسمی حکایت از آن دارد که بیش از سی صد تن تاکنون به آنفلوانزای خوکی مبتلا شده اند، و ممکن است موارد بسیاری هنوز به ثبت نرسیده باشد.

تعطیلی مکاتب و مراکز تحصیلی از نخستین اقدامات دولت برای مقابله با این بیماری بوده و وزارت صحت افغانستان برای درمان بیماران آمادگی گرفته است.

این هفته در برنامه پنجشنبه ها با شنونده ها راههای جلوگیری از گسترش آنفلوانزای خوکی در افغانستان را با فرید راید سخنگوی وزارت صحت افغانستان به بحث می گیریم

برای شرکت دراین بحث، روز پنجشنه، ازساعت ۲ الی ۳ بعد ازظهر به وقت افغانستان به شـماره تلـفـن ۰۰۴۴۲۰۷۸۳۶۰۳۳۱ در حین پخش برنامه به ما زنگ بزنید و یا، ازهمین حالا به آدرس dari@bbc.co.uk پیغام انترنتی بفرستید.

برنامه را می توانید اینجا بشنوید

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

همچنین میتوانید به شمار تلفن: SMS) 00447786208888) به یا پیامک بفرستید.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.