پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

آیا خبر ممنوعیت ورود افغان‌ها به پارک صفه نباید پخش می‌شد؟

خبر ممنوعیت ورود افغانها به پارک صفه در اصفهان و بعد از آن دستور اخراج آنها از استان مازندران، هر دو در بی بی سی فارسی پوشش داده شد. مطالب سایت، رادیو و تلویزیون بی بی سی فارسی درباره این موضوع، مورد توجه مخاطبان بی بی سی فارسی قرار گرفت، چه آنها که به عملکرد دولت ایران اعتراض داشتند چه آنهایی که با این ممنوعیت ها موافق بودند. ایمیلها و نظرات زیادی درباره شیوه پوشش این خبر به بی بی سی رسید. بعضی معتقد بودند که این موضوع اصلا خبر نیست، بعضی هم می گفتند بی بی سی بی دلیل باعث ایجاد حساسیت در این باره می شود. آیا بی بی سی فارسی نباید به این موضوع می پرداخت؟ دیدبان سوالهای مخاطبان را از امیر عظیمی از سردبیران خبر در تلویزیون فارسی بی بی سی پرسیده است

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه 9

فلش پلیر نسخه 9.0.115.0 برای پخش ویدیوی فرمت h.264

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.