میوند اتلان با بازهای اسپین غر مساوی کرد

به روز شده:  18:40 گرينويچ - سه شنبه 02 اکتبر 2012 - 11 مهر 1391

بازهای اسپین غر، به عنوان تیم دوم گروه اول به مرحله نیمه نهایی رفت

هردو تیم با کسب دو پیروزی و شش امتیاز از دو بازی قبلی با خیال آسوده گام به این دیدار گذاشتند.

این دو تیم تنها برای مشخص شدن تیم صدرنشین گروه اول این مسابقات، به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم میوند اتلان با شش امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به بازهای اسپین غر با کسب یک تساوی در این دیدار نیز می توانست بعنوان تیم اول گروه اول راهی مرحله نیمه نهایی شود.

بازی زیبایی را از این دو تیم در این دیدار شاهد نبودیم. به جز از چند حمله در چند دقیقه محدود اکثر درگیریها در مرکز میدان دنبال شد.

نیمه اول این دیدار نسبت به نیمه دوم با حادثات بیشتر روی دروازه های دوتیم پیگیری شد.

در دقیقه ۴ بازی، ضربه ایستگاهی عبدالواحد نورزی در دستان حکیم مهمند دروازه بان بازان اسپین غر قرار گرفت.

در دقیقه ۱۱ مدافعان بازهای اسپین غر مرتکب اشتباه شدند و ضربه مصطفی ژوبل از پشت محوطه جریمه روانه دروازه این تیم شد و در اختیار مهمند قرار گرفت.

در دقیقه ۲۲ اینبار مدافعان میوند اتلان مرتکب اشتباه شدند و توپ را در اختیار فهیم افکار مهاجم بازان اسپین غر قرار دادند، این بازیکن ضربه خود را زد اما با اختلاف از روی دروازه به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد کاووس سرگند شوتی را از سمت چپ روانه دروازه میوند اتلان کرد که ضربه او نیز با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

در این دقایق حملات تیم بازهای اسپین غر نسبت به میوند اتلان افزایش یافته بود در دقیقه ۲۵ ارسال روی دروازه میوند اتلان صورت گرفت که فهیم افکار با بی دقتی کامل از داخل شش قدم توپ را به آسمان کوبید.

در دقیقه ۲۶ فیض محمد فیض، با حرکات نرم و تکنیکی خود درون محوطه جریمه بازهای اسپین غر شد و ارسالی زمینی و عرضی را برای مهاجمین خود داشت، اما توپ با عبور از تمام بازیکنان در کنج محوطه نصیب احمد محمدزی شد که ضربه این بازیکن را حکیم مهمند در اختیار گرفت.

در جواب این حمله میوند اتلان بازیکنان بازان اسپین غر ضدحمله ای را طرح ریزی کردند و توپ پشت مدافعان به ابحر علی نور بازیکن تکنیکی بازان اسپین غر رسید. این بازیکن موقعیت شناس در یک موقعیت تک به تک توپ را از میان دستان عبدالقیوم سپاند درون دروازه جا داد.

درست یک دقیقه بعد از گل اول بازهای اسپین غر، ابهر علی نور مانند گل اول پشت مدافعان صاحب موقعیت شد اما اینبار این موقعیت را از دست داد.

دقایق بازی رو به سردی گذاشته بود و هیچ موقعیت خطرناکی را روی دروازه دو تیم شاهد نبودیم، تا اینکه عبدالواحد نورزی در دقیقه ۴۱ بازی پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا ودیدنی و با کمک تیر عمودی، دروازه بازهای اسپین غر را گشود.

این نیمه با نتیجه تساوی یک به یک به پایان رسید.

نیمه دوم، یک نیمه کاملا خسته کن بود.

در این نیمه تنها شاهد شش موقعیت خطرناک روی دروازه دو تیم بودیم.

بازی هردو تیم بر خلاف انتظار خیلی تماشایی و هیجانی نبود

در دقیقه ۵۸ پاس عرضی زیبای فهیم افکار را عبدالقیوم سپاند دروازه بان میوند اتلان از مقابل پاهای ایمل نوری در اختیار گرفت.

در دقیقه ۵۹ باز هم فهیم افکار از چپ حرکتی را آغاز کرد اما ضربه او اینبار با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۵ ضربه عبدالحد بارکزی با اختلاف کم از روی دروازه بازهای اسپین غر به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۴ مدافعان میوند اتلان برای چندمین بار مرتکب اشتباه شدند، این اشتباه موقعیت عالی را برای فهیم افکار مهیا کرد که این ضربه زیبا را عبدالقیوم سپاند در دو مرحله از آن خود کرد.

در دقیقه ۸۷ پاس به بیرون جمیل احمد قریشی را فیض محمد فیض با ضربه ای سرکش روانه دروازه بازان اسپین غر کرد که این توپ را دروازه بان این تیم مهار کرد.

این بازی در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

با این تساوی تیم میوند اتلان با کسب هفت امیتاز از سه بازی به دلیل تفاضل گل بهتر، به عنوان تیم نخست و بازهای اسپین غر با همین امتیاز و تفاضل گل کمتر به عنوان تیم دوم گروه اول راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

در پایان این دیدار عبدالواحد نورزی مهاجم میوند اتلان بعنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.

در بازی فردا سیمرغ البرز(زون شمال) به مصاف تیم عقابان هندوکش (زون مرکز) می رود.

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.