گفت و گو با سیما سمر، رییس کمیسیون حقوق بشر افغانستان

به روز شده:  18:02 گرينويچ - سه شنبه 16 اکتبر 2012 - 25 مهر 1391

مدیا پلیر

ده ماه است که کمیسیون حقوق بشر افغانستان نتوانسته گزارش مستند خود را درباره نقض حقوق بشر منتشر کند.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

ده ماه است که کمیسیون حقوق بشر افغانستان نتوانسته گزارش مستند خود را درباره نقض حقوق بشر منتشر کند. تهیه این گزارش چهار سال زمان برده و موارد نقض حقوق بشر در سه دهه جنگ افغانستان در آن مستند شده. گفته شده یکی از دلایل منتشر نشدن این گزارش، مخالفت افراد متهم به جنایات جنگی است که اکنون در دولت افغانستان قدرت دارند. هرچند سیما سمر، رییس این کمیسیون، به خبرنگار ما هارون نجفی زاده گفته مشکلات فنی مانع انتشار گزارش شده است.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.