احزاب سیاسی و نهادهای مدنی افغان در پی برگزاری انتخابات

به روز شده:  15:29 گرينويچ - چهارشنبه 17 اکتبر 2012 - 26 مهر 1391

مدیا پلیر

بیش از ۴۰ حزب سیاسی و دهها نهاد مدنی افغانستان در طرحی مشترک از دولت خواسته‌اند که زمینه برگزاری انتخابات را هرچه زودتر فراهم کند.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

بیش از ۴۰ حزب سیاسی و دهها نهاد مدنی افغانستان در طرحی مشترک از دولت خواسته‌اند که زمینه برگزاری انتخابات را هرچه زودتر فراهم کند. کمتر از یک سال و نیم به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده، فعالان سیاسی افغان می‌گویند دولت با تلف کردن وقت، به دنبال تاثیرگذاری در نتیجه انتخابات است. اما حامد کرزی، رییس جمهوری افغانستان اصرار دارد که انتخابات عادلانه برگزار می‌شود.

هارون نجفی زاده از کابل گزارش می دهد.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.