گفت‌وگو با معاون سفیر بریتانیا در افغانستان

به روز شده:  16:51 گرينويچ - پنج شنبه 14 فوريه 2013 - 26 بهمن 1391

مدیا پلیر

سفارت بریتانیا در کابل می‌گوید که طالبان در نظر دارند تا با دولت افغانستان در قطر گفتگو کنند. نیک هیلی، معاون سفیر بریتانیا در عین حال گفته که فشارها بر پاکستان باید ادامه یابد تا این کشور نقش خود را در روند صلح افغانستان بازی کند.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

سفارت بریتانیا در کابل می‌گوید که طالبان در نظر دارند تا با دولت افغانستان در قطر گفتگو کنند. نیک هیلی، معاون سفیر بریتانیا در عین حال گفته که فشارها بر پاکستان باید ادامه یابد تا این کشور نقش خود را در روند صلح افغانستان بازی کند. رهبران افغانستان و پاکستان چند هفته پیش در نشستی در بریتانیا توافق کردند که تلاش کنند تا شش ماه اینده با طالبان به توافق برسند.

خبرنگار ما هارون نجفی‌زاده در کابل در گفتگو با معاون سفیر بریتانیا از او پرسیده که رسیدن به صلح در شش ماه آینده بلندپروازانه نیست؟

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.