انتخابات و مردم؛ انتظار غوری‌ها چیست؟

به روز شده:  09:08 گرينويچ - پنج شنبه 03 آوريل 2014 - 14 فروردین 1393

یک روز به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی افغانستان باقی مانده و انتظار می‌رود در اکثریت نقاط افغانستان که شرایط گذاشتن صندوق های رای‌دهی مساعد است، میلیون ها افغان پای صندوق های رای بروند و رئیس جمهوری جدید انتخاب کنند. مردم افغانستان از این انتخابات انتظارات زیادی دارند، از امنیت و توجه به آموزش و پرورش گرفته تا تامین انرژی، آرامش سرتاسری و توسعه یکسان شهرها. شهروندان غور چه انتظاری از این انتخابات دارند؟

مردم و انتخابات؛ انتظار غوری‌ها چیست؟

 • ملا محمد

  تقاضا و خواهشم از نامزدی که به عنوان رئیس جمهوری این کشور انتخاب می‌شود، توجه به این کشور عقب مانده و ارایه خدمات خوب برای ملت رنجدیده و ستم دیده افغانستان است.

 • محمد داوود محمدی

  انتخاب رئیس جمهوری به آرای مردم است و از کاندیدایی که به کرسی ریاست جمهوری به آرای مردم می‌نشنید، تقاضا دارم که دیگر این مردم را رنج ندهد و به آرای شان احترام گذاشته از اعتماد مردم افغانستان سوء استفاده نکند.

 • نثار احمد کوهین

  من به عنوان یک جوان و شهروند غوری تقاضا و خواستم از نامزدان این است که به گفته‌ها، وعده‌ها و شعارهای خود عمل کنند و این مردم رنجدیده غور را دیگر به باد فراموشی نسپارند.

  از مهمترین مشکلات مردم غور، نبود برق و سرک (جاده) است. از رئیس جمهوری آینده می‌خواهیم این مشکلات ما را حل کند.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.