مدل سرشناس بعد از ۲۳ سال به نامه هوادارش پاسخ داد

حق نشر عکس Getty Images

کیت ماس، مدل سرشناس بریتانیایی بدون شک نامه‌های زیادی از هوادارانش دریافت می‌کند و حالا به نظر می‌رسد که او تصمیم گرفته آن‌ها را باز کند و این کار را با نامه‌ای که بیش از دو دهه پیش گرفت، آغاز کرده.

او در حساب اینستاگرامش عکسی از یک نامه منتشر کرد که هواداری به نام فیونا در سال ۱۹۹۴ برای او فرستاده بود.

در این نامه فیونا از کیت ماس پرسیده بود که چطور وارد دنیای مد شده و این که واقعا با جانی دپ رابطه دارد. فیونا در ادامه می‌نویسد که اگر این رابطه واقعا جریان دارد، خوشحال خواهد شد که امضای آن‌ها را داشته باشد.

کیت ماس در آن زمان سرش گرم دنیای مد و جانی دپ بود و وقت نداشت جواب نامه هوادارش را بدهد. حدس فیونا درست بود و این دو نفر در آن سال باهم رابطه داشتند.

حق نشر عکس Getty Images
Image caption کیت ماس و جانی دپ سه سال باهم رابطه داشتند

اما با این که جواب ماس دیر و زود داشت، سوخت و سوز نداشت و او هم نامه هوداراش را در اینستاگرام منتشر کرد و هم به او قول داد که برایش یک کتاب امضا شده خودش را می‌فرستد.

فیونا در نامه برای ماس نوشته همیشه می‌خواسته مدل شود اما به جای این کار تصمیم گرفت وارد شغل آرایشگری شود زیرا که "عاشق چیپس و فست فود هستم و قد کوتاهی دارم."

فیونا در ادامه نامه‌اش نیز نوشته است: "کسی چه می‌داند شاید در سال‌های آینده تو را هم آرایش کردم و موهایت را زدم."

کسی نمی‌داند کار فیونا به کجا رسید و او بالاخره توانست با این "سوپر مدل" بریتانیایی دیدار کند یا نه.

کیت در سال ۱۹۹۴ و در حالی که ۲۰ سال داشت با تیپی که به "شیک هروئینی" معروف شد، شهرت زیادی به دست آورد. شیک هروئینی با هیکل‌های بسیار لاغر با پوست رنگ پریده و دور چشمان کبود شناخته می‌شد و با ظهور کیت ماس شکل گرفت.

حق نشر عکس Topshop
Image caption شیک هروئینی با هیکل‌های بسیار لاغر با پوست رنگ پریده و دور چشمان کبود شناخته می‌شد

کیت ماس همچنین به همراه لیام و نوئل گلگر و گروه "اسپایس گرلز" از چهره‌های برجسته فرهنگ پاپ بریتانیایی در اواسط دهه ۹۰ محسوب می‌شد.

او و جانی دپ، هنرپیشه آمریکایی پس از سه سال به رابطه پرهیاهویشان پایان دادند.

فیونا که احتمالا در آن زمان فکر نمی‌کرد گرفتن پاسخ از ماس این قدر طول بکشد نامه‌اش را با این عبارت تمام کرده بود: "یادت نرود که امضای خودت را برایم بفرستی و لطفا زود جوابم را بده."

با این که رسیدن پاسخ خیلی طول کشیده اما فیونا حالا دست‌کم می‌تواند امیدوار باشد که امضای بت زندگی‌اش را دریافت خواهد کرد.

موضوعات مرتبط