عکس حاملگی بیانسه اخبار ترامپ را تحت‌الشعاع قرار داد

حق نشر عکس BEYONCE/INSTAGRAM

در حالی که تصمیم‌های دونالد ترامپ در دو هفته اخیر پس از دراختیار گرفتن پست ریاست جمهوری آمریکا سرفصل خبرها بوده، اما ظاهرا آقای ترامپ نتوانسته خبر مربوط به بیانسه، ستاره پاپ را تحت شعاع قرار دهد.

قبل ازمراسم تحلیف دونالد ترامپ، بسیاری از طرفداران بیانسه به شوخی گفته بودند که او باید همزمان با سوگند خوردن آقای ترامپ آلبومی منتشر کند تا بتواند توجه همه را به خود معطوف کند.

اما بیانسه خبری جالب‌تری اعلام کرد. او با انتشار تصویری از خودش در اینستاگرام گفت که باردار است آن هم دوقلو.

پس از اعلام این خبر بود که هزاران نفر از طرفداران این ستاره پاپ با هجوم به اینستاگرام و ارسال پیام‌هایی شادی خود را از این خبر نشان دادند.

برای بسیاری از کاربران، عکسی که بیانسه به همراه این خبر منتشر کرده بود، جالب بود.

شماری دیگر از کاربران به انتشار این خبر از طریق اینستاگرام واکنش نشان دادند.

گفته شده که انتشار این خبر، به قدر کافی جذابیت داشت که اینستاگرام را برای ساعاتی نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی مثل توییتر و فیس‌بوک به کانون توجه بدل کند.

حتی توییتر هم که به محل دعوا بین هواداران و مخالفان ترامپ تبدیل شده، برای مدتی تحت تاثیر این خبر قرار گرفت و شماری از کاربران به انتشار جوک‌هایی درباره این خبر و پیشنهاد اسم برای بچه‌های این ستاره پاپ پرداختند.

شماری دیگر از کاربران عدم توجه دونالد ترامپ به حقوق سیاهان آمریکا را دستمایه پیام‌های خود قرار دادند.

یک کمدین در توییتر خود نوشت: "در شکم بیانسه سیاهپوست‌های بیشتری نسبت به تمام کابینه دونالد ترامپ وجود دارند."

بعضی دیگر هم به زمان انتشار این خبراشاره کردند و گفتند که بیانسه این خبر را در اولین روز از "ماه تاریخی سیاهان" منتشر کرده است.

کاربر دیگری هم نوشته: "بیانسه با گرامیداشت اولین روز از ماه تاریخی سیاهان به ما گفت که می خواهد سیاهپوست بیشتری بدنیا آورد."