مدل ۶۳ ساله، روی جلد مجله ورزشی

حق نشر عکس Emmanuelle Haguel/Sports Illustrated
Image caption در این عکس که روی جلد مجله چاپ شده است، کریستی برینکلی ۶۳ ساله (وسط) در کنار دو دختر ۳۱ و ۱۸ ساله خود دیده می‌شود

کریستی برینکلی، مدل ۶۳ ساله با عکسی که برای روی جلد یک مجله ورزشی گرفته، ثابت کرده است که سن و سال، عددی بیش نیست. در این عکس او در لباس شنا و در کنار دو دخترش دیده می‌شود.

شماره ویژه ماه فوریه مجله "اسپورتس ایلاستریتد" (Sports Illustrated) به لباس شنا اختصاص دارد و در عکس روی جلد آن، کریستی در کنار الکسا ری جوئل ۳۱ ساله و سیلر برینکی کوک ۱۸ ساله دیده می‌شود.

کریستی با انتشار عکس در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت که انتشار این عکس روی جلد اسپورتس ایلاستریتد "این پیام پرمعنا را دارد که همه خوبی‌ها در اندازه‌های مختلف می‌آیند و ما هیچکدام تاریخ انقضایی نداریم."

در این عکس به نظر می‌رسد که کریستی عملا روی سطح آب ایستاده است. او در این باره نوشت: "بچه‌هایم فکر می‌کنند که (در عکس) من در حال راه رفتن روی آب هستم. برای همین، بگذارید به جعبه‌ای که زیر پاهایم جاسازی شده، اشاره‌ای نکنم."

کریستی برینکلی حق نشر عکس Reuters
Image caption عکس‌های کریستی چند بار دیگر هم روی جلد این مجله منتشر شده است

کریستی برینکلی در اواخر دهه ۷۰ میلادی در پی چاپ عکس‌هایش در مجله اسپورتس ایلاستریتد به شهرت رسید. عکس‌های او روی جلد مجله‌های معروف دیگری از جمله "پلی بوی" و "منز هلث" هم منتشر شده است.

اسپورتس ایلاستریتد چیست؟

  • یک مجله هفتگی در امریکاست که از سال ۱۹۵۴ منتشر می‌شود.
  • به طور مشخص، به دلیل شماره سالانه آن که به لباس شنا اختصاص دارد، معروف است. این شماره، فوریه هر سال منتشر می‌شود.
  • عکس‌های کریستی برینکلی سه بار دیگر هم در سال‌های ۱۹۷۹، ۱۹۸۰ و ۱۹۸۱ روی جلد شماره فوریه مجله منتشر شده است.

در یادداشت سردبیر مجله اسپورتس ایلاستریتد آمده است که خود کریستی برینکلی "اثبات این موضوع است که سن‌وسال، عددی بیش نیست."

این مدل در گفت‌وگو با سایت "پیپل" گفته است: "وقتی ۳۰ ساله شدم، به خودم گفتم این آخرین‌باری است که در یک لباس شنا ژست می‌گیرم."

او اضافه کرد که قبل از گرفتن عکسی که روی جلد مجله چاپ شده است، به این فکر کرد که هنگام انتشار مجله ۶۳ ساله خواهد بود. او گفت: "به این فکر کردم که 'آن روزها گذشته ' ولی بعد که دیدم قرار است در کنار دخترهایم عکس بگیرم، به خودم گفتم بگذار یک بار دیگر این کار را بکنم."

موضوعات مرتبط

مطالب مرتبط