انتقاد از ستاره هندی به خاطر 'نپوشاندن پا' در دیدار با نخست‌وزیر

حق نشر عکس PRIYANKA CHOPRA
Image caption پریانکا چوپرا به طور مستقیم به انتقادها پاسخ نداد

پریانکا چوپرا، هنرپیشه سرشناس هندی به دلیل پوشیدن لباسی که پاهایش را در دیدار با نارندرا مودی، نخست‌وزیر هند نشان می‌داد، مورد انتقاد شماری از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

شماری از کاربران فیسبوک به خانم چوپرا گفته‌اند که با این کار به نخست‌وزیر هند 'بی‌احترامی ' کرده است.

پریانکا چوپرا: 'دوست ندارم به نسبت بازیگران مرد دستمزد کمتری بگیرم'

جنجال‌های بالیوود در ۲۰۱۶

چرا ستاره‌های بالیوود به تبعیض جنسی حمله می‌کنند؟

پریانکا چوپرا که نخستین ستاره هندی است که در یک سریال عمده آمریکایی نقشش‌آفرینی کرده به این انتقادها توجهی نکرده و عکسی از خود و مادرش را که پاهایشان را نشان می‌دهد، منتشر کرده است

پریانکا چوپرا که در سریال آمریکایی کوانتیکو و فیلم بی‌واچ بازی می‌کند عکسی از خود و نارندرا مودی منتشر کرد و از نخست‌وزیر هند به خاطر ملاقات با او در برلین به رغم 'مشغله فراوانش ' تشکر کرد.

حق نشر عکس PRIYANKA CHOPRA
Image caption پریانکا چوپرا عکسی از خود و مادرش را که پاهایشان را نشان می‌دهد، منتشر کرد

مدت زیادی طول نکشید که لباس او در این دیدار مورد انتقاد برخی قرار گرفت و آن‌ها گفتند که خانم چوپرا با این لباس به نخست‌وزیر و هواداران 'متدین ' او اهانت کرده است.

خانم چوپرا به طور مستقیم به انتقادها پاسخ نداد اما در اینستاگرام خود عکسی از خود و مادرش در لباس‌هایی که پاهایشان را نشان می‌داد، منتشر کرد و این عکس در کمتر از ۴ ساعت بیش از ده هزار بار لایک شد.

همچنین هواداران پریانکا هم در شبکه‌های اجتماعی به منتقدان پاسخ دادند و از هنرپیشه مورد علاقه خود حمایت کردند .

این اولین بار نیست که هنرپیشه‌های زن در هند به خاطر پوشش خود مورد انتقاد قرار می‌گیرند.

دیپیکا پادوکونه، هنرپیشه بالیوود در سال ۲۰۱۴ از یک روزنامه پرتیراژ هندی به دلیل توییت کردن عکسی از چاک سینه‌اش انتقاد کرد.

او در توییتی گفت: 'آری، من یک زنم. پستان دارم و چاک سینه. با آن مشکل دارید؟ ' بسیاری از هنرپیشه‌های زن هند از این حرکت او حمایت کردند.

موضوعات مرتبط