روز دوم جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس

عروسی حق نشر عکس AFP
Image caption چوپرا و جوناس در شمال هند جشن عروسی برگزار کردند

نیک جوناس، آوازخوان آمریکایی و پریانکا چوپرا، از بزرگترین ستاره‌های سینمای بالیوود در حال برگزاری آخرین روز عروسی مجلل و پرهزینه‌شان در شمال هند هستند.

مراسم ازدواج آنها در قصر امید باوان در شهر جوداپور هند برگزار شده است. از مهمانان خواسته شده است که عکس‌هایی از این مراسم پرزرق و برق را در شبکه‌های اجتماعی همرسانی نکنند.

جشن عروسی این زوج روز شنبه (۱۰ آذر/۱ دسامبر) با مراسم مسیحی آغاز شد. جشن امروز (یکشنبه) با شیوه سنتی جشن‌های عروسی هندو برگزار شده است.

پریانکا چوپرا و نیک جوناس پس از یک سال رابطه دوستی، چهار ماه پیش نامزد شدند.

آنها با همرسانی عکس‌هایی در شبکه‌های اجتماعی از مراسم ازدواج شان خبر دادند.

آنها نوشته‌اند "یکی از موارد ویژه رابطه شان" به هم پیوستن خانواده‌ها، عقاید و فرهنگ‌های شان است و برگزاری جشن عروسی با آمیختگی هر دو فرهنگ فوق العاده بوده است.

گفته شده است جوناس ۲۶ ساله و چوپرای ۳۶ ساله برای نخستین بار در جریان مراسم مت گالا در آمریکا در مه ۲۰۱۷ باهم آشنا شدند. مراسم نامزدی آنها حدود یک سال بعد از آن در لندن برگزار شد.

حق نشر عکس Reuters
Image caption آتش بازی شب اول جشن عروسی بر فراز قصر امید باوان

پریانکا چوپرا در سال ۲۰۰۰ لقب ملکه زیبایی جهان را گرفت و در ۵۰ فیلم هندی نقش بازی کرده و به یکی از بازیگران با بالاترین دستمزد در بالیوود مبدل شد.

مجله تایم در سال ۲۰۱۶ او را یکی از ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار در جهان معرفی کرد. همچنین مجله فوربس در سال گذشته او را یکی از ۱۰۰ زن قدرتمند جهان معرفی کرد.

این ستاره بالیوود، در چند سال اخیر درخشش خوبی در سریال آمریکایی کوانتیکو و چند فیلم هالیوودی داشته است.

جوناس عضو گروه موسیقی با برادرانش جو و کیوین بود و از طریق بازیگری در فیلم‌هایی "مثل کمپ‌راک" طرفداران زیادی در کانال دیزنی پیدا کرد.

حق نشر عکس AFP
Image caption پریانکا چوپرا در سال ۲۰۰۰ لقب ملکه زیبایی جهان را گرفت و در ۵۰ فیلم هندی نقش بازی کرده و به یکی از بازیگران با بالاترین دستمزد در هالیوود مبدل شد.

موضوعات مرتبط