مایکل جکسون تور با گروه جکسون5 را رد کرد

مایکل جکسون
Image caption مایکل جکسون گفت روی طرح های جدید و "هیجان انگیز" کار می کند

مایکل جکسون، خواننده نامی آمریکایی، انکار کرده که قرار است پس از سالها بار دیگر با گروه 'جکسون 5'، تور برگزار کند.

این خواننده 50 ساله همچنین در بیانیه ای گفته است که در نظر ندارد با خواهران و برادرانش آهنگ ضبط کند یا تور برگزار کند.

جرمین جکسون، برادر بزرگتر مایکل، روز چهارشنبه (29 اکتبر)، گفت مایکل پذیرفته که با او و دیگر خواهران و برادرانشان تور بگذارد.

شایعه برگزاری تور گروه جکسون 5 بعد از سالیان متمادی مدت هاست که در محافل هنری پخش شده است و جرمین سابق بر این هم (سال 2003)، گفته بود که برادران و خواهران برای برگزاری تور گرد خواهند آمد.

مایکل گفت: "من برای خواهران و برادرانم احترام زیادی قائل هستم و من یقینا تجربه های هنری بزرگی با یکدیگر داشته ایم اما در این مقطع از زمان من در نظر ندارم با آنها آهنگی ضبط کنم یا تور برگزار کنم."

او در ادامه افزود: "من در حال حاضر سرگرم کار روی طرح های جالب و هیجان انگیز خودم هستم و بی صبرانه منتظرم که آثار جدیدم را به هوادارانم عرضه کنم."

جرمین جکسون روز چهارشنبه در گفتگو با خبرگزاری آسوشیتد پرس استرالیا گفت تور گروه جکسون5، در واقع "اجرایی خانوادگی" خواهد بود و جانت جکسون، خواهرش، برنامه را آغاز خواهد کرد.

جرمین گفت: "گروه اصلی جکسون 5، مایکل، رندی...و کل خانواده در حال ضبط ترانه هستیم و قصد داریم که سال آینده برنامه اجرا کنیم."

او به این خبرگزاری گفته بود: "خانواده جکسون از مدتها پیش قصد داشتند که دوباره جمع شوند."

آخرین باری که گروه اولیه جکسون5 با یکدیگر برنامه اجرا کردند، سال 2001، و مصادف با جشن سی امین سال حضور مایکل جکسون در عرصه موسیقی بود.

اما مایکل از وقتی که از اتهام سوء استفاده جنسی به کودکان تبرئه شده، تقریبا گوشه گیر شده است.

او سال گذشته روی ترانه ای برای قربانیان طوفان کاترینا کار کرد اما محصول کارش هیچگاه ارائه نشد.

او همچنین روی آلبوم تازه ای با حضور ستاره های موسیقی آمریکا مثل ایکون، جان لجند، و ویل آی ام کار کرده و برای آنها ترانه سروده است اما هنوز وضعیت این پروژه مشخص نیست.

جکسونها، یعنی تیتو، مارلون، جکی، جرمین، مایکل و رندی، در دهه 1970 با ترانه هایی مثل "می خواهم برگردی"و "ای بی سی" به شهرت رسیدند.

موفقیت و شهرت مایکل در دهه هشتاد برادرانش را تحت الشعاع قرار داد اما خواهرش جانت نیز از شهرت بی نصیب نبوده است.

مطالب مرتبط

لینک های اینترنتی مرتبط

بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست