مدونا و گای ریچی طلاق گرفتند

مدونا  و گای ریچی
Image caption اين زوج در سال 2000 در قصری در اسکاتلند ازدواج کردند

دادگاه عالی لندن حکم طلاق مدونا "ملکه پاپ" و شوهرش گای ریچی کارگردان بریتانیایی را بدون سرو صدا صادر کرد.

اين حکم هشت ماه پس از این صادر می شود که این زوج که دارای سه فرزند هستند، اعلام کردند ازدواج 8 ساله آنها به پایان رسیده است.

دادگاه با خواندن بیانیه رسمی اين ستاره پاپ اعلام کرد که او به خاطر رفتار غیر منطقی ریچی در خواست طلاق کرده است. در دادگاه نه مدونای 50 ساله حضور داشت و نه شوهر 40 ساله اش.

مدونا در اين بیانیه گفته است که رفتار ریچی همچنان ادامه دارد و در ضمن آنها از 6 ماه پیش از درخواست طلاق جداگانه زندگی می کردند.

حضانت مشترک

اين زوج در سال 2000 در قصری در اسکاتلند ازدواج کردند و ماه پیش جدایی خود را اعلام کردند. گزارش ها حاکی است که اين دو از هم تقاضای مالی نکرده اند. گفته می شد ثروت مدونا 300 میلیون پوند و دارایی ریچی به 30 میلیون پوند می رسد.

همچنین گزارش شده است که آنها موافقت کرده اند هر دو به طور مشترک حضانت 2 پسرشان روکو، 8 ساله و دیوید، 3 ساله که به فرزندی قبول کرده اند را داشته باشند. این در حالیست که دختر مدونا، لوردس، 12 ساله از یک رابطه قبلی پیش وی خواهد ماند.

در بیانیه دیگری که دادگاه صادر کرد، آمده است که قاضی دادگاه، فیلیپ ولر ارجاع به قوانین مربوط به حضانت کودکان را لازم نمی داند و این نشان می دهد که این زوج از قبل بر سر موضوع حضانت بچه ها موافقت کرده بودند.

مدونا در حال حاضر در آمریکا سرگرم اجرای تور خود تحت عنوان "sticky & Sweet" یا نوچ و شیرین است.