اعضای ارکستر سمفونیک یوتیوب معرفی شدند

وب سایت یوتیوب، اعضای نخستین ارکستر سمفونیک خود را که توسط بازدیدگنندگان این وب سایت از طریق آنلاین انتخاب شده اند، معرفی کرد.

بیش از 90 نوازنده حرفه ای و آماتور از 30 کشور مختلف که نمونه ای از کارشان را در یوتیوب گذاشته بودند، در آخرین مرحله برای نوازندگی در نخستین ارکستر سمفونیک آنلاین برگزیده شده اند.

اعضای "ارکستر سمفونیک یوتیوب" در نیویورک گرد هم خواهند آمد و سپس در 15 آوریل در سالن "کارنگی هال" واقع در این شهر به رهبری مایکل تیلسون توماس، مدیر ارکستر سمفونی سن فرانسیسکو اجرا خواهند داشت.

بیش از سه هزار ویدئو از 70 کشور برای حضور در این رقابت به یوتیوب فرستاده شد که اعضای چند ارکستر فیلارمونیک معتبر دنیا از جمله لندن، هنگ گنگ، سن فرانسیسکو و نیویورک از این تعداد 200 ویدئو را انتخاب کردند.

ویدئوهای راه یافتگان به مرحله نهایی روز 14 فوریه بر روی یوتیوب منتشر شد که بازدیدکنندگان این وب سایت از میان آنها، 90 نفر را به عنوان برندگان نهایی برگزیدند.

اين ویدئو ها در مجموع 13 میلیون بازدیدکننده داشته است.

شرکت کنندگان می بایست برداشت خود را از قطعه ای ساخته تان دان، برنده اسکار و آهنگساز فیلم ببر خیران، اژدهای پنهان که به سفارش یوتیوب ساخته شده بود، اجرا می کردند.

مطالب مرتبط

لینک های اینترنتی مرتبط

بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست