به روز شده:  13:06 گرينويچ - چهارشنبه 18 مارس 2009 - 28 اسفند 1387

حنیف همگام : مهمان استودیوی شماره هفت

حنیف همگام

حنیف همگام

مهمان این هفته ی استدیوی شماره هفت حنیف همگام گراننده و تهیه کننده ی برنامه ی زنگ خطر در تلویزیون طلوع در افغانستان است.

مبنای بیشتر این برنامه ها که همگام و همکارانش اجرا می کنند، نگاهی طنز آمیز به مهمترین واقعات هفته است. زنگ خطر اکنون در افغانستان بسیار معروف است و حتی در کشورهایی هم که امکان دیدن برنامه های تلویزیون طلوع وجود ندارد، مردم بخش های ثبت شده ای از این برنامه را در انترنت تماشا می کنند.

برای گوش دادن به برنامه این هفته استدیوی شماره هفت با حنیف همگام اینجا اشاره کنید

شما نسخه مناسب فلش را ندارید .فایل پخش نمی شود

تازه ترین نسخه فلش را دانلود کنید

پخش فرمت های دیگر صوت و تصویر

همگام در سال 1962 در کابل متولد شده، دوره آموزش های ابتدایی و لیسه را در جمال مینه و لیسه ی غازی به پایان برده و در رشته تیاتر و سینما از دانشکده هنرها در دانشگاه کابل فارغ التحصیل شده است. در بیش از بیست فیلم ساخته شده در داخل و خارج نقش بازی کرده و کارگردانی سه فیلم هنری و هفت مستند را نیز بر عهده داشته است.

زمان پخش :

این برنامه در روزهای جمعه از ساعت هفت تا هفت و نيم عصر به وقت افغانستان، دونیم تا سه بعد از ظهر به وقت گرينويچ در برنامه های شامگاهی بی بی سی برای افغانستان پخش می شود.

شما می توانيد در هنگام پخش اين برنامه، با شماره تلفن 00442078360331 تماس بگيريد و پرسش های تان را به طور مستقيم با مهمانان برنامه در هر هفته مطرح کنيد.

پرسش هـــای تان را از مهمان برنامه، از طـــريق ايميل dari@bbc.co.uk نيز می توانيد ارسال کنيد.

برنامه این هفته را بر شهباز ایرج تهيه و ارايه مى کند.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.