مراسم یادبود مایکل جکسون 7 ژوئیه برگزار می شود

مراسم یادبود مایکل جکسون قرار است روز سه شنبه هفتم ژوئیه در مرکز استیپلز در لس آنجلس، جایی که در آن برای کنسرت هایش تمرین می کرد برگزار شود.

حدود یازده هزار بلیط رایگان در اختیار علاقه مندان حضور در مراسم یادبود او قرار خواهد گرفت.

خانواده مایکل جکسون در حالی این خبر را اعلام کردند که ویدیویی از تمرین های او که دو روز قبل از مرگش ضبط شده بود توسط برنامه گذارانش منتشر شد.

مایکل جکسون قرار بود برای آخرین بار با اجرای پنجاه کنسرت در محل سالن "O2 Arena" در ناحیه گرینیچ شهر لندن به روی صحنه رود تا بتواند بخشی از مشکلات مالی خود را حل کند.

در عین حال یکی از وکلای همسر سابق مایکل جکسون اعلام کرد که دبی رو، درباره به سرپرستی گرفتن دو فرزند به جا مانده از او تصمیم نهایی نگرفته است.

تصویرهای ویدیوی تمرین جکسون او را در حال رقص و آواز در روز 23 ژوئن نشان می دهد. او همراه با گروه رقص مشغول اجرای یکی از مشهورترین آهنگ هایش است: They Dont Really Care About Us

رندی فیلیپس رئیس شرکت AEG ، برگزار کننده کنسرت های مایکل جکسون و صاحب مرکز استیپلز، گفته است که بیش از 100 ساعت از تمرین های او در آرشیو موجود است که می تواند به صورت ویدیو و آلبوم از اجراهای زنده او منتشر شود.

آقای فیلیپس گفت:"ما به اندازه دو آلبوم زنده از مایکل جکسون صدا و تصویر داریم، او هیچگاه آلبومی از کارهای زنده اش منتشر نکرده بود. این واقعا از بزرگترین کارهای یک نابغه قرن بیست و یکم به شمار می رود."

در عین حال جلسه دادگاه برای رسیدگی به حضانت دو فرزند مایکل جکسون طبق درخواست دبی رو، همسر سابقش و کاترین جکسون مادرش، تا 13 ژوئیه به عقب افتاده است تا وقت کافی برای تصمیم گیری در این باره وجود داشته باشد.

مایکل جکسون در سال ۱۹۹۶ با دبی رو، دستيار يک متخصص بيماری های پوستی ازدواج کرد.

حاصل اين ازدواج پسری به نام "پرينس مایکل" 11 ساله و دختری به نام "پاريس مايکل کاترين" 12 ساله است.

در حال حاضر مادر مایکل جکسون که 79 ساله است، سرپرستی موقت فرزندان او را برعهده دارد.

مایکل جکسون فرزند سوم 7 ساله ای بنام "پرینس مایکل دوم" هم دارد که هویت مادرش فاش نشده است.

مایکل جکسون در وصیت نامه اش سرپرستی دائمی فرزندانش را به مادر خود سپرده است.

مطالب مرتبط

لینک های اینترنتی مرتبط

بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست