فهرست ۱۰ آهنگی که مردان را به گریه می‌اندازند منتشر شد

Image caption اریک کلپتون خواننده "اشک‌ها در بهشت"

بر اساس تحقیقی که موسسه "پی آر اس برای موسیقی" انجام داده است، آهنگ همه رنج می‌کشند، کاری از R.E.M در صدر فهرست آهنگ‌هایی که به احتمال زیاد، مردان را به گریه می‌اندازند قرار گرفت.

آهنگ همه رنج می کشند در سال 1992 منتشر شد.

امسال، تعدادی از خوانندگان پاپ، برای کمک به بازماندگان زلزله هاییتی، این آهنگ را دوباره اجرا کردند، که باعث شد پرفروش ترین آهنگ خیریه در قرن بیست و یکم شود.

موزیک ویدئو "همه رنج می کشند" را اینجا ببینید

اشک‌ها در بهشت اثر اریک کلپتون در رتبه دوم فهرست گریه‌دارترین آهنگ‌ها برای مردان قرار دارد. اریک کلپتون این آهنگ را پس از مرگ پسر چهارساله اش در سال 1991 نوشت.

هله لویا اثر لئونارد کوئن، هیچکس با تو مقایسه نمی شود با صدای شیناد اوکانر و خیابان های فیلادلفیا اثر بروس اسپرینگستین نیز در این فهرست ده گانه قرار دارند.

این تحقیق که بر اساس نظرسنجی از 1700 نفر صورت گرفته، توسط موسسه "پی آر اس برای موسیقی" انجام شده است. کار این موسسه، دریافت و پرداخت حقوق قانونی برای ترانه سرایان و آهنگسازان است.

الیس ریچ، رییس موسسه "پی آر اس برای موسیقی" گفت: "آدم ها می توانند با یک آهنگ گریه‌دار خوش‌ساخت احساس همدردی کنند و با آن ارتباط برقرار کنند. یک پیوند شاعرانه، از نظر احساسی، می تواند به اعماق دل نفوذ کند و حتی قوی ترین مردها را هم تکان بدهد."

با یا بی تو اثر گروه U2، شمع در باد ساخته التون جان، مواد اثر نمی کند اثر ورو، و فرشته ها با صدای رابی ویلیامز از دیگر آهنگ های این فهرست است.

در این فهرست، نام نوای گسسته اثر تاد دانکن، بازیگر و خواننده اپرا، هم دیده می شود.