رموز آشپزخانه با ریموند بلانک

به روز شده:  19:34 گرينويچ - پنج شنبه 18 اوت 2011 - 27 مرداد 1390

مدیا پلیر

ریموند بلانک نه تنها آشپزی است با شهرت جهانی، بلکه آشپزی خلاق و خوش اخلاق است. او آشپزی را به طور تجربی و با الهام از مادرش آموخته است.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

ریموند بلانک نه تنها آشپزی است با شهرت جهانی، بلکه آشپزی خلاق و خوش اخلاق است. او آشپزی را به طور تجربی و با الهام از مادرش آموخته است. وقتی درباره آشپزی می گوید به خوبی می توان حس کرد که آن را یک شغل نمی داند. ازآشپزی لذت می برد و با آن زندگی می کند.

ریموند فرانسوی در سال 1972 به بریتانیا آمد و به عنوان پیشخدمت در رستورانی مشغول به کار شد. زمانی که آشپز رستوران به دلیل بیماری نتوانست به کار ادامه دهد به جای او آشپزی کرد و به این کار ادامه داد تا اینکه توانست اولین رستوران خود را در سال 1977 راه اندازی کند.

پس از آن بود که عشق او به آشپزی جوایز و موفقیت های پی در پی برایش به ارمغان آورد. مهمترین آن نشان افتخار از سوی ملکه بریتانیا بود که به مناسبت مشارکتش در پخت و پز دربریتانیا به او اهدا شد. در حال حاضر علاوه بر مدرسه آشپزی، کتابها و برنامه های تلویزیونی آموزش آشپزی، شعب شیرینی سراهای ریموند بلانک و رستوران هایش در بسیاری از شهرهای دنیا گسترش یافته است .

ریموند شعار زیبایی دارد که کار آشپزی را دلنشین می کند: "با علاقه و حوصله آشپزی کنید و نتیجه آشپزیتان را با آنهایی که دوست دارید قسمت کنید" وقتی به آشپزی از این زاویه نگاه کنید و دستورات تهیه غذای او را دنبال کنید قطعا نتیجه کار دلچسبتان، می تواند شادی را برای شما و مهمانتان به ارمغان بیاورد.

دوبله این مجموعه شباهتی به یک کار مستند ساده نداشت و در آن تلاش شد تا شخصیت فعال و خواستنی ریموند با ویژگی های شخصیتی اش بازسازی شود. ما در بخش دوبلاژ بی بی سی فارسی از دوبله آن لذت بردیم و امیدواریم شما هم از تماشای آن و دستورهای یخت آن لذت ببرید.

با ما از طریق صفحه فیس‌بوک بخش دوبلاژ کلیک facebook.com/bbcpersian.dubbing و یاآدرس ایمیل Doublage@bbc.co.uk در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادهای خود را در میان بگذارید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.