مزرعه‌دار به ریانا: خودت را بپوشان

حق نشر عکس bbc
Image caption دو راننده در حال تماشای ریانا در مزرعه ای در ایرلند

یک مزرعه دار در ایرلند شمالی که به ریانا، یکی از بزرگ ترین ستاره های موسیقی پاپ دنیا اجازه فیلمبرداری در گندمزارش را داده بود، به او گفت که خود را بپوشاند.

الن گراهام، عضو شورای محلی از حزب دموکراتیک وحدت طلب وقتی دیده بود که ریانا هنگام رفتن جلو دوربین برای ساخت ویدئویی برای آهنگ تازه اش لباس خود را در آورده، به او گفت که خود را بپوشاند.

آقای گراهام گفت که وقتی می خواسته سوار تراکتورش شود، چشمش به ریانا افتاده و فکر کرده که این ظاهر، پذیرفتنی نیست.

ریانا، خواننده آهنگ معروف "پسر بی ادب" در حال فیلمبرداری ویدئوی جدیدش در مزرعه ای در بانگور ایرلند بود.

آقای گراهام گفت: "فکر کردم نامناسب است. از آنها خواستم که کار را متوقف کنند و آنها هم متوقف کردند."

او گفت:" من با ریانا حرف زده ام و امیدوارم که او درک کند که فرهنگ جایی که من به آن تعلق دارم چه ملاحظاتی دارد."

آقای گراهام اذعان کرد که وقتی هفته گذشته، کسی به او تلفن زد و اجازه استفاده از مزرعه اش در بانگور را برای ساخت یک موزیک ویدئوی پاپ خواست، این نماد ۲۳ ساله سکس را نمی شناخته است.

او گفت: "نمی دانستم چه کسی قرار است بیاید. اما اگر نام ریانا هم برده شده بود- قصد بی احترامی ندارم- ولی باز هم نمی شناختمش."

ریانا یکی از موفق ترین خوانندگان دنیای موسیقی پاپ در جهان، دیروز دوشنبه ۲۶ سپتامبر یا یک خودرو بزرگ و سفید اتاقدار وارد مزرعه بانگور شد.

تقریبا همه ماشین ها متوقف شده بودند چون رانندگان می خواستند هر طور شده این خواننده و خودروی او را ببینند.

آقای گراهام گفت: "از دیدگاه من، این زمین من است، من اصول اخلاقی خودم را دارم و حس کردم که اواخر فیلمبرداری اوضاع دارد نامناسب می شود."

صدها نفر در کنار جاده جمع شده بودند تا اجرای بداهه ریانا را تماشا کنند. آنها با دوربین تلفن های همراه خود از این صحنه ها فیلم می گرفتند.

این خواننده اهل باربادوس نخستین بار در کشور مادری خود و آمریکا مشهور شد و پس از آن با آهنگ "چتر" (Umbrella) در سال ۲۰۰۷ به شهرت جهانی رسید.

مطالب مرتبط