'جدایی نادر از سیمین' برنده جایزه گلدن گلوب شد

به روز شده:  16:21 گرينويچ - دوشنبه 16 ژانويه 2012 - 26 دی 1390

مدیا پلیر

جدایی نادر از سیمین، ساخته اصغر فرهادی، جایزه بهترین فیلم خارجی گولدن گلوب را از آن خود کرد. این اولین بار است که یک فیلم ایرانی این جایزه معتبر سینمایی را می برد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

جدایی نادر از سیمین، ساخته اصغر فرهادی، جایزه بهترین فیلم خارجی گولدن گلوب را از آن خود کرد. این اولین بار است که یک فیلم ایرانی این جایزه معتبر سینمایی را می برد. خیلی از ایرانی ها دیشب بیدار ماندند تا مراسم اهدای جوایز را ببینند که به وقت ایران حدود چهار صبح شروع شد. بلافاصله بعد از اعلام نام جدایی نادر از سیمین فضای مجازی پر شد از پیام های تبریک.

بهمن کلباسی گزارش می‌دهد.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی‌بی‌سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی‌بی‌سی داده می‌شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل کلیک persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک کلیک صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.