مراسم تدفین ویتنی هیوستون به صورت آنلاین پخش می‌شود

حق نشر عکس AP
Image caption ویتنی هیوستون با آهنگ هایی چون I will always love you به اوج شهرت رسیده بود

اعضای خانواده ویتنی هیوستون، خواننده و بازیگر آمریکایی که شامگاه روز شنبه ۱۱ فوریه درگذشت، موافقت کرده اند که مراسم یادبود و تدفینش به صورت آنلاین پخش شود.

این مراسم که روز شنبه ۱۸ فوریه برگزار خواهد شد، توسط یک دوربین فیلمبرداری که در کلیسای نیوهوپ باپتیست در نیومارک نیوجرسی نصب می شود، فیلمبرداری خواهد شد.

تصاویر فیلمبرداری شده از طریق خبرگزاری اسوشیتدپرس پخش می شود.

در همین حال، پس از کشف داروهایی در اتاق هتل بورلی هیلتون، تحقیقات رسمی درباره مرگ خانم هیوستون منجر به صدور حکم دریافت مدارک و اسناد پزشکی او شده است.

اد وینتر، دستیار رئیس پزشکی قانونی لس آنجلس گفت که این روندی است که در غالب تحقیقات مرتبط با مرگ افراد طی می شود.

هنوز مشخص نیست که از اتاق هیوستون چه داروهایی برداشته شده و چه داروهایی را پزشکان یا کادر امداد در آنجا گذاشته بوده اند.

این خواننده ۴۸ ساله شامگاه شنبه در وان حمام اتاق هتل بورلی هیلتون در لس آنجلس، در حالی که بیهوش زیر آب افتاده بود، پیدا شد.

ویتنی هیوستون قرار بود در مراسم اهدای جوایز گرمی در عصر روز یکشنبه، ۱۲ فوریه، شرکت کند و گفته می‌شود که در زمان مرگ، در حال آماده شدن برای شرکت در مهمانی ویژه پیش از مراسم اصلی اهدای جوایز گرمی بود.

مراسم تدفین ویتنی هیوستون روز ۱۸ فوریه در ساعت ۱۷ به وقت گرینویچ آغاز می شود و پیش بینی می شود که ۹۰ دقیقه ادامه داشته باشد.

ماروین وینانس، خواننده آوازهای کلیسایی که در سال ۱۹۹۲ هیوستون و بابی براون، خواننده آمریکایی، را به عقد یکدیگر درآورد، به یاد او سخنانی ایراد خواهد کرد.

پس از آن، هیوستون در گورستان فیر ویو در وست فیلد در نیوجرسی به خاک سپرده خواهد شد. پدر او، جان راسل هیوستون در سال ۲۰۰۳ در همان جا به خاک سپرده شده بود.

ویتنی هیوستون مدت‌ها به دلیل مصرف مواد مخدر و الکل با مشکلاتی دست به گریبان بود و در سال‌های اخیر چند کنسرت خود را لغو کرده بود.

پس از مرگ او در شامگاه شنبه، فروش و دانلود آهنگ های هیوستون افزایش چشمگیری داشته است.

مطالب مرتبط