لویی ترو

لویی ترو، خبرنگار ، مستند ساز و مجری تلویزیون بی بی سی است و بیشتر برای فیلمهای مستندی که درباره موضوعات جنجال برانگیز اجتماعی ساخته، شهرت دارد.

mp4

لویی ترو، خبرنگار ، مستند ساز و مجری تلویزیون بی بی سی است و بیشتر برای فیلمهای مستندی که درباره موضوعات جنجال برانگیز اجتماعی ساخته، شهرت دارد. او در مستندهایش با روشی پرسشگرانه و در عین حال غیر رسمی توانسته راهش را به دنیای باورها، رفتارها، و خرده فرهنگهای بسیار بحث برانگیز و تکان دهنده باز کند و آنها را از نزدیک به مخاطبانش نشان دهد. از بی قانونی در ژوهانسبورگ گرفته تا کلینیک های روان درمانی برای کودکان ، از کلیسای جنجال برانگیز وستبورو گرفته تا قمارخانه های لاس وگاس، لویی ترو تلاش کرده تصویری صمیمی و دور از قضاوتهای سطحی به بینندگان ارائه دهد.

مستند های لویی ترو دو بار برنده جایزه معتبر فیلم و تلویزیون بریتانیا (بفتا) شده اند.

با ما از طریق صفحه فیس‌بوک بخش دوبلاژ facebook.com/bbcpersian.dubbing و یاآدرس ایمیل Doublage@bbc.co.uk در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادهای خود را در میان بگذارید.

زمان پخش مجموعه "لویی ترو"

به وقت تهران به وقت کابل به وقت دوشنبه به وقت گرینویچ

دوشنبه

۲۲:۱۰ ۲۲:۱۰ ۲۲:۴۰ ۱۶:۴۰

تکرار سه شنبه

۱۱:۰۰ ۱۱:۰۰ ۱۱:۳۰ ۰۶:۳۰
تکرار چهارشنبه ۱۶:۰۰ ۱۶:۰۰ ۱۶:۳۰ ۱۱:۳۰

*ممکن است هنگام پخش خبر فوری، زمان پخش این برنامه بدون اعلام قبلی تغییر کند.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.