پسر سیلوستر استالونه درگذشت

حق نشر عکس Reuters
Image caption سیج استالونه در فیلم راکی پنج همبازی پدر بود

سیج استالونه، پسر ۳۶ ساله سیلوستر استالونه، هنرپیشه فیلم های راکی و رمبو درگذشت.

جنازه فرزند ستاره سری فیلم‌های راکی و رمبو روز جمعه سیزدهم ژوئیه در خانه‌اش در مالهالند درایو در لس آنجلس پیدا شد.

در حالی که برخی رسانه ها علت مرگ سیج استالونه را استفاده بیش از حد از دارو اعلام کرده اند، مقامات رسمی اعلام کرده اند که ماموران تحقیق در حال بررسی علت این حادثه هستند.

به گزارش پزشکی قانونی، هیچ نشانه ای مبنی بر قتل و یا آسیب رساندن به سیج وجود ندارد، هیچ یادداشتی که در آن درباره خودکشی گفته شده باشد، هم یافته نشده است.

مقامات رسمی می گویند شیشه های داروهایی که با نسخه تجویز می شوند را از خانه آقای استالونه جمع آوری کرده اند اما مشخص نیست که در این شیشه‌ها، چه داروهایی نگهداری می‌‌شده است و این داروها ربطی به مرگ سیج داشته اند یا خیر.

تراژدی

مراسم یادبود فرزند سیلوستر استالونه طی چند روز آینده برگزار می شود اما اعلام نتیجه آزمایشگاه سم شناسی چند هفته زمان می برد.

حق نشر عکس Getty
Image caption سیج که در سی و شش سالگی درگذشت، در عرصه سینما فعالیت می کرد

میشل بگا مدیر تبلیغات استالونه در بیانیه‌ای اعلام کرد: "سیلوستر استالونه از مرگ ناگهانی پسرش مبهوت و ماتم‌زده است. او با ساشا چاک مادر سیج ابراز همدردی می‌کند و به فکر اوست."

سیج استالونه بزرگ‌ ترین فرزند سیلوستر استالونه بود و در دو فیلم با پدرش بازی کرد. او اولین پسر از دو پسر استالونه از همسر اولش ساشا چاک بود. آن‌ها سال ۱۹۸۵ از هم جدا شدند.

سیج اولین بار سال ۱۹۹۰ در ۱۴ سالگی در فیلم راکی ۵ بازی کرد. او در این فیلم نقش رابرت بالبوا پسر راکی بالبوا با بازی سیلوستر استالونه را داشت.

او سال ۱۹۹۶ هم در فیلم Daylight با پدرش همبازی شد. سیج همان سال به همراه باب موراوسکی تدوینگر شرکتی را تاسیس کرد و به امور تبلیغات سینمایی پرداخت.

سیج استالونه که گفته می شود، قرار بود به زودی ازدواج کند سال ۲۰۰۶ یک فیلم کوتاه به نام ویک را کارگردانی کرد.

سیلوستر استالونه روز پنجشنبه همراه آرنولد شوارتزنگر برای تبلیغ فیلم جدیدشان به سن دیه گو رفته بود.

مطالب مرتبط