'کلاه قرمزی و بچه ننه' از یک میلیارد تومان گذشت

به روز شده:  16:25 گرينويچ - سه شنبه 28 اوت 2012 - 07 شهریور 1391
کلاه قرمزی و بچه ننه

به گزارش خبرگزاری های ایران فروش فیلم "کلاه قرمزی و بچه ننه" از مرز یک میلیارد گذشت.

علی سرتیپی، پخش کننده این فیلم روز سه شنبه (۷ شهریور) در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا گفت: "یک میلیارد و ۶۰ هزار تومان تنها متعلق به گیشه سینماهای تهران است و فروش شهرستانها هنوز مشخص نشده است."

به گفته آقای سرتیپی تعطیلی تهران به علت برگزاری اجلاس جنبش سران عدم تعهد بر فروش فیلم تاثیری نخواهد داشت.

بسیاری از دست اندرکاران سینمای ایران پیش بینی می کنند که این فیلم پرفروش ترین فیلم امسال بشود.

پیش از این و در نیمه اول سال فیلم های گشت ارشاد، "قلاده های طلا" و "خوابم می آد" از فروش میلیاردی برخوردار بودند.

فیلم "اخراجی ها ۲" با فروش سه میلیارد و ۷۵۷ هزار تومانی هنور پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران است.

این میزان فروش فیلم جدید ایرج طهماسب در حالی توجه رسانه های سینمایی را به خود معطوف کرده که کارشناسان سینمایی بر اساس اخبار و گزارش های ماههای اخیر از سینمای ایران، وضعیت سینما را بحرانی و محتاج توجه ویژه می دانند و معتقدند که مردم به میزانی که باید به سینما توجه نشان نمی دهند.

حمید جبلی، ایرج طهماسب، خسرو احمدی، مهدی باطبی، عیسی یوسفی پور، بهادر مالکی، بنفشه صمدی و پوپک مظفری از بازیگران این فیلم هستند.

صداپیشگان عروسک های فیلم هم حمید جبلی، محمدرضا هدایتی، بنفشه صمدی، بهادر مالکی و محمد بحرانی هستند.

کلاه قرمزی و بچه ننه، قصه شیطنت های پسرعمه زاست که کلاه قرمزی و آقای مجری را به دردسر می‌اندازد. ماجرای تازه ای که در این فیلم اتفاق می افتد منجر به ورود یک میهمان ناخوانده‌ می شود.

دو فیلم بلند کلاه قرمزی و پسر خاله و کلاه قرمزی و سروناز از سری فیلم های سینمایی مربوط به این کاراکتر سینمایی محبوب ایرانی است.

کلاه قرمزی و پسر خاله و اطرافیانشان که از عید نوروز امسال به تعدادشان اضافه شده، در مناسبت ها و اعیاد مختلف مانند نوروز و عید فطر در قالب برنامه های تلویزیونی در این رسانه ظاهر می شوند. این برنامه ها معمولا از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیون ایران هستند.

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.