بوسه‌های جیمزباند با دلار و گلوله

به روز شده:  16:16 گرينويچ - پنج شنبه 01 نوامبر 2012 - 11 آبان 1391

"اسکای‌فال" (Skyfall)، فیلم جدید جیمز باند که بیست و سومین فیلم باند هم هست، بتازگی بیش از هر فیلم دیگری از این مجموعه، در نخستین آخرهفته نمایش خود در بریتانیا فروش داشته است. در عین حال، مجموعه فیلم های جیمز باند پنجاهمین سالگرد خود را سپری می کند. به همین مناسبت، به تفاوت های فیلم های جیمز باند و میزان فروش هر یک از آنها نگاهی انداخته ایم.

اسکای فال، سومین فیلم دنیل کریگ در نقش مامور دو صفر هفت است، ولی این بازیگر در مقایسه با سایر بازیگران این نقش در چه جایگاهی قرار دارد؟ ما مجموع درآمد فیلم های جیمز باند را در سرتاسر جهان در زیر نشان داده ایم، و گروهی نیز همه ۲۳ فیلم را تماشا کرده اند تا ببینید که در هر فیلم، بازیگر نقش باند چند زن را بوسیده، چند بار تکیه کلام "باند، جیمز باند" را بیان کرده و چند تبهکار را کشته است. برای دیدن این اطلاعات تا انتهای صفحه را مشاهده کنید:

توضیح: ارقام نشان دهنده درآمد در سینماها در سطح جهانی است که به تناسب تورم، تعدیل شده است. اطلاعات از " کلیک خدمات اطلاعاتی نش"گرفته شده و تعدیل تورمی ارقام با توجه به محاسبات موجود در کتاب George Lucas's Blockbusting انجام گرفته است.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.