جریمه یک شبکه تلویزیونی به دلیل پخش برنامه مرتبط با پلی‌بوی در طول روز

به روز شده:  20:28 گرينويچ - شنبه 17 نوامبر 2012 - 27 آبان 1391

این برنامه در کاخ هیو هفنر، موسس مجله پلی بوی فیلمبرداری شده است که در اینجا در جشن سالیانه هالووین دیده می شود

آفکام، نهاد ناظر بر رسانه های در بریتانیا، شبکه تلویزیونی E را به دلیل پخش چند قسمت از "دخترهای کاخ پلی بوی" در طول روز، مبلغ ۴۰هزار پوند جریمه کرد.

چند قسمت از این سریال روز ۲۷ دسامبر ۲۰۱۱ در بریتانیا پخش شد. به گفته آفکام lمحتوای این برنامه‌ها "برای پخش در ساعات غیر دیروقت، نامناسب بوده است."

آفکام گفته است که با توجه به تعطیلات سال تحصیلی کودکان و کوتاه تر بودن روزها، این احتمال وجود داشته است که کودکان این برنامه ها را ببینند.

بر اساس قوانین بریتانیا، کودکان باید با برنامه ریزی مناسب در زمینه ساعات پخش برنامه ها، مورد حمایت قرار گیرند.

بر اساس تحقیقات آفکام که در ۲۳ آوریل ۲۰۱۲ منتشر شد، قسمت های پخش شده برنامه "دخترهای کاخ پلی بوی"، "به وضوح برای کودکان نامناسب بوده است."

بر اساس این گزارش، این قسمت ها حاوی "سکانس های طولانی برهنگی" بوده اند، هر چند که شبکه E، بخش هایی از بدن ها را تار کرده بوده است.

آفکام اضافه کرده است که پیش از پخش این قسمت ها، هیچ گونه هشداری هم به بیننده ها داده نشده بود.

یک سخنگوی تلویزیون E گفت که این کمپانی از نقض استانداردهای بریتانیا متاسف است.

این شبکه تلویزیونی پیش از این نیز دو بار به دلیل پخش برنامه های نامناسب برای کودکان و کلمه های توهین آمیز در طول ساعات روز و پیش از وقت مناسب، دچار مشکل شده بود.

قانونگذاران پخش برنامه های تلویزیونی گفته اند که خطای این شبکه جدی است و پیش از این نیز تکرار شده و به همین دلیل باید جریمه نقدی بپردازد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.