ناستازیا کینسکی از خواهر خود طرفداری کرد

به روز شده:  19:43 گرينويچ - جمعه 11 ژانويه 2013 - 22 دی 1391

ناستازیا کینسکی می‌گوید که اظهارات خواهرش او را به سختی تکان داده است

ناستازیا کینسکی، هنرپیشه آلمانی هالیوود در طرفداری از خواهر خود گفت: "پدران ما هم می‌توانند بیرحم باشند"ٰ.

ناستازیا کینسکی در یادداشتی که روز جمعه (۱۱ ژانویه) در روزنامه پرتیراژ "بیلد" به چاپ رسیده است، می‌نویسد: «من به خواهرم افتخار می کنم که شهامت داشت و دهان باز کرد. من محتوای کتاب او را می‌شناسم. آن را پیش از چاپ خواندم و گریه کردم.»

ناستازیا کینسکی می‌گوید که اظهارات خواهرش او را به سختی تکان داده است و می‌افزاید: «من در کنار خواهرم هستم و از او طرفداری می‌کنم.»

ناستازیا کینسکی می‌گوید که اظهارات خواهرش برای همه زنان جوان سودمند است و به "پدران ظالم" می‌فهماند که زور و قدرت آنها همیشگی نیست و روزی برملا می‌شود. او می‌نویسد: «دختربچه‌ها و زنان جوانان باید شجاع باشند و اگر زیر فشار پدر قرار گرفتند، فوری صدای خود را بلند کنند. باید مطمئن باشند که کسی به داد آنها می‌رسد.»

ناستازیا کینسکی، هنرپیشه ۵۱ ساله هالیوود، در این نوشته خواهر خود را "قهرمان" خوانده است، "زیرا او قلب و روح و آینده خود را از زیر فشار رازهای گذشته بیرون کشید. این چیزهای تلخ هر روز در سراسر جهان رخ می‌دهد و کار خواهرم اعتراض به این تجاوزات است."

پولا کینسکی، دختر بزرگ کلاوس کینسکی، در گفت‌وگویی با مجله "اشترن" پدر پرآوازه خود را متهم کرد که سالهای طولانی از ۵ تا ۱۹ سالگی از او سوءاستفاده جنسی می‌کرده است.

پولا اعلام کرده است که پس از سالها خاموشی، تصمیم گرفته با انتشار کتابی به عنوان "دهان بچه‌ها" سکوت خود را بشکند.

کلاوس کینسکی در سال ۱۹۹۱ در ۶۵ سالگی در کالیفرنیا درگذشت.

از این بازیگر معروف دو دختر به نام‌های پولا و ناستازیا و پسری به نام نیکولای به جا مانده است که از سه همسر گوناگون هستند.

هر سه فرزند کینسکی هنرپیشه تلویزیون و سینما هستند، اما ناستازیا کینسکی با شهرت و موفقیت بیشتری همراه بود. او از سینمای آلمان به هالیوود رفت و در آثار سینماگران نامی مانند ویم وندرس، رومن پولانسکی و فرانسیس فورد کوپولا نقش ایفا کرد.

ناستازیا کینسکی با اندام ظریف و کشیده از چهره‌های محبوب مجلات مد و زیبایی مانند مجله ووگ است.

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.