حبیب محبیان: 'مرد تنهای شب' یا مرد تنهای منتظر؟

به روز شده:  12:39 گرينويچ - شنبه 02 فوريه 2013 - 14 بهمن 1391

مدیا پلیر

محمد میرزمانی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد ایران گفته است که به آلبوم حبیب محبیان خواننده و آهنگساز کهنه کار موسیقی پاپ ایران مجوزی داده‌ نشده است. گزارش بردیا افشین را در مورد فراز و نشیب های چهار سال گذشته برای حبیب محبیان بشنوید.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

به نظر می رسد حبیب محبیان هنرمند موسیقی پاپ ایران بازهم باید برای دریافت مجوز انتشار آثارش و اجرای زنده در ایران انتظار بکشد

به نظر می رسد آرزوهای «حبیب محبیان» به این زودی ها بر آورده نخواهد شد و این هنرمند موسیقی پاپ ایران بازهم باید برای دریافت مجوز انتشار آثارش و اجرای زنده در ایران انتظار بکشد؛ انتظاری که چهار سال پیش و زمانی آغاز شد که این خواننده و آهنگساز کهنه کار بعد از سه دهه به ایران برگشت.

در روزهای اخیرشایع شده بود که بالاخره مسوولان دولتی و بویژه مقام های وزارت ارشاد ایران با او همکاری خواهند کرد اما محمد میرزمانی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در اظهار نظری جدید گفت" ما به آلبوم حبیب محبیان نه مجوز داده‌ایم و نه کارهای ایشان مجوز گرفته است".

بردیا افشین در گزارشی که در برنامه کلیک چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی پخش شده است نگاهی کرده به فراز و نشیب های چهار سال گذشته برای حبیب محبیان.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.