املی سندی و بن هوارد بیشترین جوایز موسیقی بریتز را بردند

به روز شده:  14:15 گرينويچ - پنج شنبه 21 فوريه 2013 - 03 اسفند 1391

املی سندی بهترین خواننده بریتانیایی معرفی شد

ادل، املی سندی و بن هوارد برندگان اصلی جوایز موسیقی بریتز امسال بودند که شامگاه چهارشنبه ۲۰ فوریه در لندن برگزار شد.

در این مراسم املی سندی برنده جوایز بهترین خواننده زن بریتانیایی و بهترین آلبوم بریتانیایی شد و بن هوارد برنده جوایز بهترین خواننده مرد بریتانیا و بهترین موفقیت در زمینه موسیقی شد.

در این مراسم که در سالن O۲ در لندن برگزار شد، ادل برنده جایزه بهترین تک آهنگ برای اسکای فال شد. البته او در مراسم حاضر نبود چرا که در حال تمرین برای مراسم اسکار در لس آنجلس به سر می برد.

سندی که نامزد چهار جایزه بود، از جمله دو جایزه در بخش تک آهنگ ها، پس از دریافت جایزه بهترین آلبوم بریتانیایی گفت: "این آلبوم را نوشتم چون که آن قدر اعتماد به نفس نداشتم که این چیزها را شخصا بگویم. اینکه خیلی از آدم ها با این آلبوم ارتباط برقرار کردند و با این کلمه ها احساس قدرت کردند، به من احساس فوق العاده ای می دهد و دیگر احساس تنهایی نمی کنم."

نخستین آلبوم سندی با عنوان Our Version Of Events محبوب ترین آلبوم سال ۲۰۱۲ شد و یک میلیون و ۴۰۰ هزار نسخه از آن به فروش رفت.

بن هوارد در این مراسم یکی از آهنگهای خود را اجرا کرد

در مراسم جوایز موسیقی برتیز، مامفورد اند سانز، گروه فولکلور راک بریتانیایی، بهترین گروه بریتانیایی معرفی شدند.

موفقیت این گروه در جوایز موسیقی بریتز، ده روز پس از موفیقتشان در مراسم جوایز موسیقی گرمی اتفاق افتاد که در آن برنده جایزه بهترین آلبوم سال شدند. این آلبوم با عنوان LP Babel اکنون دوباره در صدر فهرست پرفروش ترین آلبوم ها در آمریکا قرار گرفته است.

بن هوارد، خواننده و آهنگساز بریتانیایی، در بخش بهترین خواننده بریتانیایی بر رقبای خود، پلن بی، اولی مورس، کالوین هریس و ریچارد هاولی پیروز شد.

گروه کلد پلی برنده بهترین اجرای زنده بریتانیایی شد و جایزه را از رولینگ استونز ربود.

در بخش بین المللی، بلک کیز برنده بهترین گروه شد، فرانک اوشن برنده بهترین خواننده مرد و لانا دل ری برنده جایزه بهترین خواننده زن شد.

در این مراسم موسسه خیریه وار چایلد مورد تقدیر قرار گرفت و گروه پسرانه وان دایرکشن برای موفقیتشان در خارج از بریتانیا جایزه موفقیت جهانی را دریافت کردند.

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.