دختر مایکل جکسون دست به خودکشی زد

پاریس جکسون
Image caption پاریس جکسون

یک مشاور تبلیغاتی نزدیک به خانواده جکسون تأیید کرده است که پاریس، دختر ۱۵ ساله مایکل جکسون، اسطوره درگذشته موسیقی پاپ، پس از اقدام به خودکشی در بیمارستان بستری شده است.

یکی از وکلای مادربزرگ او به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است که حال او از نظر جسمی خوب است.

به گفته این وکیل، خانواده جکسون می خواهند که حریم خصوصی آنها مورد احترام قرار گیرد.

مسئولان نهادهای امدادی تأیید کرده اند که در منطقه ای که پاریس جکسون زندگی می کرد، موردی از مصرف بیش از اندازه دارو/مواد مخدر داشته اند، اما هویت بیمار را منتشر نکرده اند.

رسانه های محلی کالیفرنیا نوشته اند که پاریس جکسون را حدود ساعت ۲ صبح به وقت محلی از منزلش برده اند.

پیش تر مشاور تبلیغاتی پدربزرگ پاریس (پدر مایکل جکسون) در گفت و گو با بی‌بی‌سی خبر اقدام پاریس به خودکشی را تأیید کرده بود، اما گفته بود که نمی تواند در مورد گزارش های مربوط به مصرف بیش از اندازه دارو/مواد مخدر توسط او یا بریدگی مچ دستش اظهار نظر کند.

پاریس جکسون یکی از شاکیان پرونده درخواست غرامت چند میلیون دلاری علیه شرکت کنسرت گذار AEG Live است که به گفته خانواده جکسون، در قبال مرگ مایکل جکسون مسئول بوده است.

مایکل جکسون در ماه ژوئن سال ۲۰۰۹ و پیش از برگزاری کنسرتی که این شرکت تدارک دیده بود در اثر مصرف بیش از اندازه دارو درگذشت.

پاریس جکسون در توئیتر بسیار فعال است. آخرین نوشته او در صفحه توئیترش بخشی از یک ترانه معروف گروه بیتل است که می گوید: "دیروز همه مشکلات به نظرم دور می آمد، اما حالا به نظر می رسد که مشکلات برای همیشه با من هستند."