مبارزه بتمن و سوپرمن در سال ۲۰۱۵

Image caption زک اسنایدر (راست) کارگردان و هنری کویل بازیگر مرد فولادی

زک اسنایدر کارگردان آخرین سوپرمن، 'مرد فولادی'، می‌گوید قرار است برای اولین بار در یک فیلم سینمایی بتمن و سوپرمن در کنار هم حضور پیدا کنند.

نوشتن فیلمنامه فیلم هنوز تمام نشده اما قرار است تولید آن سال آینده آغاز شود و دو سال دیگر به نمایش درآید.

اسنایدر این خبر را در جشنواره سالانه کمیک-کان در سن‌دیه‌گو اعلام کرد که با استقبال زیاد شش هزار نفری مواجه شد که در سالن حضور داشتند.

بعد از اعلام خبر، اسنایدر در بیانیه‌ای که از طرف شرکت فیلمسازی برادران وارنر منتشر شد اعلام کرد بتمن و سوپرمن در این فیلم با هم مبارزه خواهند کرد و نتیجه آن ممکن است کاملا غیرمنتظره باشد.

گرگ سیلورمن یکی از روسای برادران وارنر می‌گوید برای کارگردانی این فیلم کسی بهتر از زک اسنایدر وجود ندارد "چون او فیلمساز بسیار بااستعدادی است، از علاقمندان (بتمن و سوپرمن) است و این ژانر را بی‌اندازه درک می کند."

هنوز نام فیلم مشخص نیست اما نقش سوپرمن را مثل فیلم 'مرد فولادی'، بازیگر ۳۰ ساله بریتانیایی هنری کویل بازی خواهد کرد.

بازیگر نقش بتمن هنوز مشخص نشده اما گفته می‌شود به احتمال زیاد نقش بتمن را کریستین بیل بازیگر ۳۹ ساله انگلیسی عهده‌دار خواهد شد که در سه فیلم بتمن، نقاب این قهرمان افسانه‌ای را روی صورت گذاشته است.

تهیه کنننده فیلم کریستوفر نولان خواهد بود. نولان کارگردان دو فیلم بتمن، 'شوالیه تاریکی' و 'شوالیه تاریکی برمی‌خیزد' و تهیه‌کننده 'مرد آهنین' بوده است.

آخرین بتمن، 'شوالیه تاریکی برمی‌خیزد' بیش از یک میلیارد دلار و آخرین سوپرمن، 'مردفولادی' ۶۲۵ میلیون دلار در دنیا فروش داشته‌اند.

مطالب مرتبط