در فیلم سوپرمن، بن افلک بتمن می‌شود

Image caption امسال فیلم آرگو به کارگردانی و با بازی بن افلک جایزه اسکار بهترین فیلم شد

بن افلک، بازیگر، کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه نویس آمریکایی، در دنباله تازه فیلم سوپرمن، نقش بتمن را بازی خواهد کرد.

این ستاره ۴۱ ساله در این فیلم نقش مقابل سوپرمن با بازی هنری کویل (بازیگر سوپرمن در "مرد فولادی") را بازی می کند.

زک اسنایدر، کارگردان تازه ترین سوپرمن (مرد فولادی)، ماه گذشته در سن دیه گو اعلام کرده بود که برای اولین بار در یک فیلم سینمایی بتمن و سوپرمن در کنار هم حضور پیدا می کنند.

تولید این فیلم سال آینده آغاز می شود و در تابستان سال ۲۰۱۵ این فیلم روی پرده سینماها خواهد رفت.

گرگ سیلورمن، رئیس شرکت برادران وارنر در بیانیه ای گفته است: "ما می دانستیم که بازیگر فوق العاده ای لازم داریم تا یکی از محبوب ترین ابرقهرمان های دی سی کمیکز در طول تاریخ را بازی کند و بن افلک قطعا برای این نقش مناسب است."

زک اسنایدر هم در بیانیه ای گفته است که بن افلک "تعادل جالبی" در تقابل با کویل در نقش کلارک کنت ایجاد می کند. او گفته است که بی صبرانه منتظر همکاری با آقای افلک است.

هنوز عنوان این فیلم مشخص نشده است. ایمی آدامز، لارنس فیسبرن و دایان لین از دیگر بازیگران فیلم مرد فولادی اند که در فیلم آینده با بن افلک همبازی خواهند شد.

پیشتر احتمال می رفت که نقش بتمن در این فیلم را کریستین بیل بازیگر ۳۹ ساله انگلیسی عهده‌دار شود که در سه فیلم آخر بتمن، نقاب این قهرمان افسانه‌ای را روی صورت گذاشته بود.

تهیه کنننده فیلم کریستوفر نولان خواهد بود. نولان کارگردان دو فیلم بتمن، 'شوالیه تاریکی' و 'شوالیه تاریکی برمی‌خیزد' و تهیه‌کننده 'مرد آهنین' بوده است.

آخرین بتمن، 'شوالیه تاریکی برمی‌خیزد' بیش از یک میلیارد دلار و آخرین سوپرمن، 'مرد فولادی'، ۶۲۵ میلیون دلار در دنیا فروش داشته‌اند.

مطالب مرتبط