جاستین بیبر در کانادا هم به دادگاه فراخوانده شد

Image caption جاستین بیبر هفته گذشته هم در دادگاه حاضر شده بود

جاستین بیبر، نوجوان مشهور کانادایی که هفته گذشته در کالیفرنیا بازداشت شده بود، این بار توسط پلیس شهر تورنتو مورد پیگرد قانونی قرار گرفته است. او متهم به بد رفتاری با راننده یک خودروی لوکس کرایه‌ای است.

جاستین بیبر، ۱۹ ساله، که شهرتی فراوان در میان نوجوانان علاقمند به موسیقی پاپ دارد، روز چهارشنبه (۲۹ ژانویه - نهم بهمن) در دفتر پلیس تورنتو حاضر شد و در حالی که دوربین‌های رسانه‌ها و جمعی از هواداران نوجوان او در مقابل دفتر پلیس صف کشیده بودند، به سوالات اولیه پلیس پاسخ داد.

بنا بر گزارش پلیس تورنتو، جاستین بیبر و دوستانش روز سی ام دسامبر گذشته خودروی تشریفاتی را کرایه کرده اند اما در ادامه راه با راننده این خودرو 'بد رفتاری' کرده اند. راننده خودرو پس از متوقف کردن اتومبیل با پلیس تماس گرفته و در اظهارات خود گفته است جاستین بیبر و همراهانش بارها از پشت به پس سر او ضربه زده اند.

وکیل این خواننده پاپ در کالیفرنیا می‌گوید جاستین بیبر بی‌گناه است. با وجود این، آقای بیبر روز چهارشنبه به دفتر پلیس رفت و خودش را معرفی کرد. او باید حدود چهل روز دیگر (دهم مارس) در دادگاه حاضر شود.

اتهام تازه آقای بیبر تنها یک هفته پس از آن صورت می‌گیرد که او در بامداد روز پنج شنبه ۲۳ ژانویه،‌ به جرم کورس گذاشتن در خیابان و رانندگی تحت تاثیر الکل، ماری جوانا و مواد بازداشت شده بود.

در جریان آن بازداشت، پلیس ساحلی میامی گفت این خواننده پاپ در خیابان بازداشت شده و با پلیس نیز همکاری نکرده است. او به مقاومت در برابر پلیس و داشتن گواهینامه منقضی متهم شده است.

دو هفته پیش هم همسایه‌ آقای بیبر او را متهم کرده بود که به خانه او تخم مرغ پرت کرده است.

گزارش پلیس حاکی از آن بود که به ملک همسایه‌اش به میزان قابل توجهی آسیب رسانده است. در پی جست‌وجوی خانه او توسط پلیس، یکی از همراهانش نیز به اتهام همراه داشتن مواد مخدر بازداشت شده بود.

این هنرمند نوجوان در سالهای اخیر چند بار با پلیس دچار مشکل شده است.

در همین حال، توماری که یک شهروند آمریکایی بر روی وبسایت کاخ سفید راه انداخته، اکنون با ۱۰۰ هزار امضا در موافقت با مراجعت جاستین بیبر به کانادا و لغو اقامت او در آمریکا مواجه شده است.

بعضی از شهروندان آمریکایی معتقدند که جاستین بیبر باید به زادگاهش بازگردانده شود و "والدینش باید او را کنترل کنند."

مطالب مرتبط