بازیگران فیلم تازه جنگ ستارگان اعلام شدند

حق نشر عکس lucasfilm

هریسون فورد، کری فیشر و مارک همیل، بازیگران جنگ ستارگان اصلی در تازه ترین فیلم این مجموعه با عنوان جنگ ستارگان: اپیزود ۷ بازی خواهند کرد.

اندی سرکیس و مکس فون سیدو، در کنار چند بازیگر دیگر، از جمله جان بویگا و دیزی ریدلی که هر دو بریتانیایی اند، جزو بازیگران قطعی این فیلم اعلام شده اند.

فیلمبرداری اپیزود ۷ در ماه مه امسال در پاین وود استودیوز نزدیک لندن آغاز خواهد شد.

آنتونی دنیلز، پیتر میهیو و کنی بیکر نیز به ترتیب در نقش های سی تری پی او، چوباکا و آرتودی‌تو بازی خواهند کرد.

جی جی آبرامز، کارگردان این فیلم گفته است:‌ "ما خیلی هیجان زده ایم که سرانجام خبر بازیگران جنگ ستارگان:‌ اپیزود ۷ را با دیگران تقسیم می کنیم. هم هیجان انگیز است و هم سوررئال؛ که بازیگران دوست داشتنی اصلی این فیلم را در کنار بازیگران نابغه تازه ای ببینم و تماشا کنیم که با هم دنیای جنگ ستارگان را یک بار دیگر زنده می کنند."

حق نشر عکس Getty
Image caption بازیگران تازه در جمع جنگ ستارگان: (از راست) آدام درایور، اسکار ایزاک و مکس ون سایدو

"ما فیلمبرداری را ظرف چند هفته آینده شروع می کنیم و همه دارند حداکثر تلاششان را می کنند که علاقمندان به آن افتخار کنند."

عکسی از مجموعه بازیگران این فیلم از روز سه شنبه روی وبسایت رسمی جنگ ستارگان قرار گرفته است.

ماه نوامبر سال گذشته تست بازیگری برای دو نقش در فیلم های تازه این مجموعه در بریتانیا و ایرلند گرفته شد- برای یک دختر نوجوان یتیم که باهوش و قدرتمند باشد و مرد باهوشی در اوایل دهه ۲۰ سالگی.

هنوز رسما اعلام نشده است که نقش های مشخص هر یک از اعضای تیم بازیگری در این فیلم چیست.

اپیزود ۷ پنجمین فیلم جنگ ستارگان خواهد بود که در بریتانیا فیلمبرداری می شود.

سه گانه اصلی این مجموعه در الزتری استودیوز در هارتفوردشایر در نزدیکی لندن فیلمبرداری شد و فیلمبرداری فیلم تهدید شبح نیز روز ۲۶ ژوئن ۱۹۹۷ در لیوسدن استودیوز در هارتفوردشایر شروع شد.

فورد، فیشر و همیل به دلیل نقش هایشان در فیلم های اصلی کاملا شناخته شده اند. فورد در نقش هان سولو،‌ یک قاچاقچی دغلکار،‌ فیشر در نقش شاهزاده لیا و همیل به عنوان جدای لوک اسکای واکر.

جنگ ستارگان:‌ اپیزود ۷ قرار است روز ۱۸ دسامبر ۲۰۱۵ در سینماها به نمایش درآید.

حق نشر عکس Disney