'تانگوی تخم مرغ داغ' پس از یک ماه و نیم متوقف شد

حق نشر عکس ISNA

پس از گذشت حدود یک ماه و نیم از اجرای تئاتر "تانگوی تخم مرغ داغ" در تالار وحدت تهران، رضا دادویی، رئیس شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی، گفته است که "به دلیل پاره‌ای مشکلات و شبهات ایجاد شده‌"، اجرای این تئاتر روز جمعه ۱۶ خرداد ماه لغو شد.

او بدون اشاره به این مشکلات گفته است که "در حال تلاش و رایزنی هستیم تا مشکل حل شود."

"تانگوی تخم‌مرغ داغ" سیزدهمین اثر اکبر رادی است که از اردیبهشت امسال با کارگردانی هادی مرزبان در تالار وحدت روی صحنه بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) شامگاه جمعه تماشاگرانی که برای تماشای این نمایش به تالار وحدت مراجعه کرده بودند متوجه شدند این اثر نمایشی روی صحنه نمی‌رود و این در حالی بود که برای این اجرا بلیت فروخته شده بود. ایسنا گزارش کرده است که عوامل این تئاتر تا ساعاتی پیش از آغاز اجرا از لغو برنامه بی خبر بودند.

ببینید: آلبوم عکس از تانگوی تخم مرغ داغ

این تئاتر قبل از اجرای عمومی توسط شورای نظارت و ارزشیابی مورد بازبینی قرار گرفته بود.

نمایشنامه "تانگوی تخم مرغ داغ" برای اولین بار به کارگردانی آقای مرزبان روی صحنه رفته بود. هادی مرزبان پیشتر، کارهای قبلی این نمایشنامه نویس را روی صحنه برده است.

علی نصیریان، فرزانه کابلی، امین زندگانی، فردوس کاویانی، قاسم زارع، لیلا برخورداری، پریسا مقتدی، مهدی عبادتی، اکرم حاج‌حسینی و سهیل دیوسالار از بازیگران نمایش " تانگوی تخم‌مرغ داغ " اند.

رابطه یک صاحبخانه و مستاجرهایش سوژه اصلی این تئاتر است. به نوشته سایت ایران تئاتر، خط اصلی این نمایش پرهیز از گناه است؛ از منظر دیگر "تانگوی تخم‌مرغ داغ " داستان فروریختن پدرسالاری و شکوفایی فرزندان و جوانان است.