پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

داوود بهبودی از پنج آهنگ شنیده نشده‌اش می‌گوید

داوود بهبودی خواننده و آهنگساز پاپ ایرانی در دهه ۶۰ با ترانه عسل محبوبیت پیدا کرد و در ده های بعد آلبومهای متعددی به بازار داد: "فریاد عشق" ، "نازی نازی" ، " مهتاب خانوم" ، "همصدا" و "دختر بابا".

اگرچه ترانه‌های داوود بهبودی سالها محبوب محفلهای ایرانی بود، اما در چند سال گذشته حضورش در صحنه کمرنگ شد.

او که نوازنده چیره دست گیتار و آهنگساز نیز می‌باشد در سه سال گذشته با برادرزاده اش علی بهبودی دو ترانه اجرا کرد و ترانه جدید "نازگل" که به "عسل ۲" معروف شده است را سر زبانها انداخت و سه ویدیو بیرون داد.

از ارائه آخرین آلبوم داوود بهبودی سالها میگذرد، اما بهبودی غیر از بازی هفتگی فوتبال با "ستارگان" در لس آنجلس و سرکشی به ملکش در ساحل خوش آب و هوای مالیبو در کالیفرنیا، گویا مژده ای را برای طرفدارانش می پرورانده: آلبومی جدید که فقط منحصر به صدا نیست.

این آلبوم تازه که کامل شدنش نزدیک به چهار سال طول کشیده، پس از نوروز به بازار عرضه خواهد شد؛ آلبومی که ترانه هایش بر پایه گیتار سازبندی شده و حتی سازهای اصیل ایرانی هم در آن به‌کار رفته اند.

داوود بهبودی در گفتگویی تلفنی با بهزاد بلور، از ویژگی آلبوم آینده اش میگوید و آهنگهای منتشر نشده اش (آهنگهای "درویش"، "آرزو دارم"، "اجرای جدید نازگل" ،"I Love You " و "ترانه") را معرفی میکند.

این برنامه در روز پنجشنبه ۳۰ بهمن (۱۹ فوریه) از چشم‌انداز بامدادی رادیو بی‌بی‌سی پخش شده است.

برای شنیدن سایر مطالب رادیوی بی بی سی، به صفحه رادیو مراجعه کنید.