نگرانی مجلس از احتمال افزایش قیمت مواد سوختی

به روز شده:  16:39 گرينويچ - جمعه 04 مه 2012 - 15 اردیبهشت 1391

مدیا پلیر

به گفته رئیس مجلس ایران نمایندگان با پرداخت یارانه ها به مردم مخالفت ندارند به شرطیکه دولت پول داشته باشد. علی لاریجانی می گوید دولت برای تامین هزینه یارانه ها می خواهد حاملهای انرژی را گرانتر کند از جمله ۵ برابر کردن قیمت بنزین.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

به گفته رئیس مجلس ایران نمایندگان با پرداخت یارانه ها به مردم مخالفت ندارند به شرطیکه دولت پول داشته باشد. علی لاریجانی می گوید دولت برای تامین هزینه یارانه ها می خواهد حاملهای انرژی را گرانتر کند از جمله ۵ برابر کردن قیمت بنزین. اختلافات دولت و مجلس سر فاز دوم هدفمندی یارانه ها به شدت بالا گرفته است.

علی قدیمی گزارش می دهد

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه 9

فلش پلیر نسخه 9.0.115.0 برای پخش ویدیوی فرمت h.264

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.