کلیک

مهم‌ترین خبرها

محصولات تازه

از اکس باکس وان تا نقش فناوری در روند انتخابات

از اکس باکس وان تا نقش فناوری در روند انتخابات

در این برنامه کلیک ابتدا نگاهی انداختیم به کنسول بازی تازه مایکروسافت: اکس باکس وان. در ادامه برنامه و در آستانه انتخابات در ایران، مهرناز فرهمند نقش فناوری در روند انتخابات در دنیا را بررسی کرده است.

کنسول PS4 سونی و تغییر قاعده بازی

کنسول PS4 سونی و تغییر قاعده بازی

در کلیک این هفته مروری داریم بر کنسول بازی تازه سونی یعنی پلی استیشن 4. و در بخش دوم، به بالای یک برج بلند در لندن می رویم تا بزرگترین عکس دنیا را بگیریم

کیم دات کام و سرویس ذخیره سازی 'مگا'

کیم دات کام و سرویس ذخیره سازی 'مگا'

این هفته به سراغ کیم دات کام می ریم؛ فردی که با سایت "مگا آپلود" جنجال زیادی به پا کرد و اکنون از سرویس تازه اش، تحت عنوان "مگا" خبر می دهد. گزارش دیگر ما از بلک بری و دو محصول تازه اش در بازار گوشیهای همراه است.

ثبت آنلاین زندگی!

ثبت آنلاین زندگی!

جامعه همیشه متصل به اینترنت، برای کسانی که نگران حفظ حریم شخصی‌شان هستند، ترسناک جلوه می‌کند. این در حالی است که به تازگی، شاهد ظهور پدیده‌ای به نام لایف لاگینگ یا ثبت لحظات زندگی هستیم که در نوع خود، تبعات تازه ای را پدید می‌آورد.

شبکه‌های اجتماعی در انتخابات آمریکا و نمایشگاه سی‌تک ژاپن

شبکه‌های اجتماعی در انتخابات آمریکا و نمایشگاه سی‌تک ژاپن

این هفته تأثیر شبکه‌های اجتماعی بر انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را بررسی می‌کنیم. به علاوه گزارشی داریم از نمایشگاه سی‌تک در توکیو.

از همسریابی آنلاین تا فایرفاکس بر روی موبایل

از همسریابی آنلاین تا فایرفاکس بر روی موبایل

این هفته سری به سایتها و خدمات آنلاین دیتینگ یا همسریابی می اندازیم. همچنین بررسی کوتاهی خواهیم داشت از نسخه موبایلی دو سیستم عامل فایرفاکس و اوبونتو. و در بخش سوم، نگاهی داریم به فناوریهای تازه در دنیای خودروها.

برنامه‌های پیشین کلیک

هنر و فناوری (1 نوامبر)

این هفته، کلیک از مرزهای فناوری فراتر می‌رود و وارد عرصه هنر می‌شود. درحالی که محتوای دیجیتال به آسانی قابل کپی شدن است، هنر دیجیتال چگونه بداعت و یکتایی خود را حفظ می‌کند؟ و اساسا چنین آثاری که به کمک ابزارهای مختلف ساخته شده اند را می‌توان هنر نامید؟

بازیگران تازه عرصه بازی‌های ویدیویی (25 اکتبر)

در این برنامه از بازیگران تازه در عرصه بازی‌های الکترونیک می‌گوییم. به سراغ تلویزیون های 4K می‌رویم و سعی می‌کنیم به این سوال پاسخ دهیم که آیا محتوای کافی برای آنها وجود دارد؟ همینطور نگاهی می‌اندازیم به تازه‌ترین فناوری‌ها برای سالم نگه داشتن دندان.

نمایشگاه سیتک ژاپن (18 اکتبر)

در این برنامه کلیک فارسی به ژاپن رفته و گزارش مفصلی از نمایشگاه سیتک Ceatec تهیه کرده است.

ایسلند و فناوری (11 اکتبر)

در این برنامه کلیک به ایسلند رفته و از رابطه طبیعت و فناوری در این منطقه سردسیر و آتشفشانی گزارش تهیه کرده است.

پیمایش سه‌بعدی! (4 اکتبر)

در این برنامه کلیک نگاهی می‌اندازیم به فناوری پیمایش یا اسکن سه‌بعدی و کارکردش در حفاظت از امکان تاریخی. آیا می‌شود کار پیمایش سه‌بعدی را در خانه و با دستگاه موبایل هم انجام داد؟ گزارش دوم برنامه به این سوال پاسخ می‌دهد.

نمایشگاه ایفا 2013 (27 سپتامبر)

این هفته در کلیک به نمایشگاه IFA در برلین می‌رویم و به این سوال مهم پاسخ می‌دهیم که آیا گوشیهای موبایل می‌توانند جایگزین دوربینهای واقعی بشوند؟ و در ادامه چند ساعت هوشمند تازه را بررسی می‌کنیم.

انقلاب صنعتی در دنیای طراحی (20 سپتامبر)

در این برنامه کلیک نگاهی می اندازیم به یک انقلاب صنعتی در عرصه طراحی و دیزاین. بررسی امکان کسب درآمد از کارهای پاره وقت آنلاین و کارکرد فناوری در اجراهای استندآپ کمدی نیز از دیگر بخش‌های کلیک این هفته هستند.

روش تازه خرید آنلاین (13 سپتامبر)

در این برنامه کلیک به کالیفرنیا رفتیم و از یک روش تازه خرید آنلاین گزارش داریم، همینطور نگاهی می‌اندازیم به یک عینک واقعیت مجازی تازه.