پرسش های متداول درباره اخبار قابل دانلود

چگونه می توانم فایل صوتی را از دستگاه تلفن همراه خودم بشنوم؟

برای شنیدن اخبار بی بی سی، باید گوشی تلفن همراه شما قابلیت پخش فایل ام پی تری را داشته باشد. همچنین، نیاز به فعال سازی سیم کارت خود را برای دریافت اطلاعات از طریق GPRS و WAP دارید. برای اطلاعات بیشتر، با اپراتور تلفن همراه خود تماس بگیرید.

فرمت این فایل چیست؟

این فایل با فرمت ام پی تری قابل دسترس است.

هزینه استفاده ای این سرویس چقدر است؟

بی بی سی هزینه ای برای استفاده کاربران از این خدمات دریافت نمی کند. با این حال ، اپراتور تلفن همراه شما ممکن است برای حجم اطلاعات دریافت شده، هزینه ای از شما مطالبه کند. اگر هزینه دانلود اطلاعات با تلفن همراه خود را نمی دانید با اپراتور خود تماس بگیرید.

مدت زمان دانلود فایل چقدر است؟

این امر به سرعت اتصال شما به اینترنت بستگی دارد، در شرایط عادی هر فایل در 1 یا 2 دقیقه دانلود می شود.

چگونه می توانم صدا را بشنوم؟

خیلی راحت است. روی لینک مربوط به اخبار یک دقیقه ای قابل دانلود کلیک کنید. با تمام شدن دانلود، فایل صوتی شروع به پخش شدن می کند. اگر پخش فایل شروع نشد ، به پوشه ای که فایل در آن ذخیره شده بروید و فایل را از آنجا پخش کنید. در صورتی که تعداد زیادی اس ام اس تصویر یا فیلم در تلفن همراه خود داشته باشید و حافظه گوشی پر شده باشد، باید برای آزاد کردن بخشی از حافظه، تعدادی از فایل ها را حذف کنید.

آیا می توان کیفیت صدا را بهتر کرد؟

معمولا اگر اخبار را از طریق بلند گوی گوشی همراه بشنوید، کیفیت آن پایین تر است. بنابراین توصیه می کنیم با استفاده از هدفون فایل صوتی را گوش کنید تا کیفیت بهتری داشته باشید.

چرا نمی توانم به محتوای اینترنتی شما دسترسی داشته باشم؟

مطمئن شوید که : • خدمات اینترنتی تلفن شما فعال است • تنظیمات مربوط به WAP و IAP از اپراتور تلفن همراه خود را بدرستی انجام داده اید • تنظیمات میدیا پلیر نیز صحیح باشد

چگونه می توانم پیشنهادهای خود را درباره این خدمات ارسال کنم؟

پیشنهادی خود را از طریق لینک زیر بفرستید:

http://www.bbc.co.uk/persian/feedback

دانلود اخبار یک دقیقه ای