توییترنما: پرسش های متداول

به روز شده:  11:24 گرينويچ - سه شنبه 06 نوامبر 2012 - 16 آبان 1391

"توییترنما" چیست؟

پنجره نمایش پیام های توییتر در سایت ما یک پروژه آزمایشی است. هدف از این پروژه ان است که نمایی از آنچه در شبکه اجتماعی توییتر درباره انتخابات آمریکا گزارش می شود، به شما عرضه کنیم.

ما برای این کار پیام های منتشر شده از چندین حساب کاربری را به شما عرضه می کنیم و امیدواریم که این پیام ها به عمق پوشش خبری ما از انتخابات آمریکا بیفزاید.

این پیام ها عمدتا از سوی خبرنگاران بی بی سی بر روی توییتر قرار می گیرد.

حساب های کاربری توییتر که پیام ها از آنجا می آیند، با چه معیاری انتخاب شده اند؟

این پیام ها در صفحات توییتر خبرنگاران بی بی سی منتشر می شوند و شما هم می توانید در توییترنمای سایت فارسی بی بی سی آنها را مشاهده کنید. در این پیام ها سعی می شود که خبرهای لحظه ای و حواشی انتخابات آمریکا به شما ارائه شود.

تلاش ما بر این است که دریافت و نمایش این پیام های توییتری از طریق توییترنما، به پوشش بی طرفانه ما در سایت فارسی بی بی سی کمک کند.

در پنجره توییترنما، شما ۲۰ پیام تاره را می بینید، که ممکن است در یک لحظه بخصوص، همه نظرات موجود در این زمینه را ارائه ندهد. ولی اگر پس از مدتی، پیام های دیگری در این پنجره نمایش داده خواهد شد که در مجموع، برآیند متوازنی از نظرات را به دست خواهد داد.

چه نوع اطلاعاتی در توییترنما نشان داده می شود؟

چها نوع توییت در این پنجره منتشر خواهد شد:

تازه ترین توییت ها: شامل ۲۰ پیام از توییتر.

روندها: توییت هایی که در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر منتشر شده اند

بیشتر به اشتراک گذاشته شده: آدرس های اینترنتی ای که توسط حساب های کاربری که ما آنها را دنبال می کنیم، به اشتراک گذاشته شده اند.

فعال ترین کاربران: نشان می دهد که کدام یک از حساب های توییتری که ما آنها را دنبال می کنیم، در ۲۴ ساعت گذشته فعال تر بوده است.

آیا توییت ها ویرایش می شوند؟

نظارت بی بی سی فارس بر این پیام های توییتری به صورت "واکنشی" است بدین مفهوم که پس از ظاهر شدن پیام ها در وبسایت، تطابق آنها با کلیک مقررات سایت بی بی سی بررسی می شود.

اگر پیامی را دیدید که کلیک این مقررات را نقض می کرد، با مراجعه به کلیک صفحه ارسال شکایات، با ما تماس بگیرید.

توییترنما چه موقع فعال است؟

این پنجره در سایت فارسی بی بی سی از ۲۹ اکتبر تا ۹ نوامبر فعال است.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.