تصاویر و تجربه‌های شما از نگهداری حیوانات خانگی

کشورهای مختلف در مورد حقوق حیوانات و توجه به آنها نگاه‌های متفاوتی دارند. کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا، کانادا، بریتانیا، اسپانیا، آلمان از جمله کشورهای دوستدار نگهداری حیوانات خانگی به شمار می روند. اما در برخی کشورها، نگهداری از برخی حیوانات خانگی ممنوع است یا قوانین سخت گیرانه‌ای در این زمینه وضع شده است. مثلا در ایران، مراجع انتظامی با افرادی که در خانه خود سگ نگهداری می کنند، در صورت مشاهده، برخورد می کنند.

تجربه شهروندان در مورد نگهداری حیوانات خانگی در کشورها هم متفاوت است. از شما دعوت می کنیم در هر کشوری که هستید مشاهداتتان را از وضعیت حیوانات خانگی و قوانین آن کشور برای ما ارسال کنید. اگر جز افرادی هستید که خودتان از حیوانی در خانه نگهداری می کنید، می توانید عکسش را برای ما بفرستید و در مورد سختی ها و خوبی های انتخاب او برای ما بنویسید. یا اگر از جمله افرادی هستید که از حامیان مراکز نگهداری حیوانات خیابانی هستید از حس و تجربه تان برای ما بگویید و از این مراکز و فعالیت خودتان فیلم و عکس بفرستید. اگر هم علاقه به نگهداری حیوان خانگی دارید اما به دلایل مختلف این کار را نکرده اید، دلایل شما هم برای دیگران شنیدنی است.

شما می توانید مشاهدات و تصاویر خود را به بی بی سی فارسی به آدرس shoma@bbc.co.uk ایمیل کنید . همچنین می توانید عکس ها و ویدیوهای خود را از طریق فرم زیر آپلود کنید.

سایر عکس ها و ویدیوهایی که شهروند خبرنگاران برای بی بی سی فارسی فرستاده اند را می توانید در صفحه شاهد عینی مشاهده کنید.

فراموش نکنید که نام، نشانی ایمیل، و اطلاعاتی را درباره مواد ارسالی قید کنید. لطفا شما تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس حاصل کنیم.

به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن عکس یا فیلم، خود یا دیگران را در معرض خطر قرار ندهید و قانونی را نیز زیر پا نگذارید. شرایط و مقررات ما را بخوانید.

با ارسال این فایل (ها) موافقت خود را شرایط و مقررات ما اعلام می کنید.

اگر مشکلی با ارسال فایل دارید با ایمیل زیر تماس بگیرد: shoma@bbc.co.uk

برای اطلاعات بیشتر لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه کنید