خاطرات و تصاویر شما از سفر به سوریه

ایرانی های زیادی در سال های گذشته، روزهایی که سوریه آرام بود و دچار بحران نشده بود، برای زیارت یا برای تفریح و سیاحت به این کشور سفر کرده اند. اما با درگیری هایی که بیش از دو سال است چهره بسیاری از شهرهای سوریه را تغییر داده، عده ای با مرور آلبوم عکس های گذشته، دفتر خاطرات یا فیلم های قدیمی شان، خاطرات گذشته شان را از این کشور مرور می کنند. شهر دمشق و اماکن سیاحتی و زیارتی اش، بازار حمیدیه، غار منسوب به اصحاب کهف و قلعه تاریخی حلب، نمونه هایی از مکان هایی هستند که شاید شما نیز در سفرتان، به دیدارشان رفته باشید.

از شما دعوت می کنیم، اگر در گذشته سفری به سوریه داشته اید، عکس ها، ویدیو ها یا خاطراتتان را برای صفحه شاهد عینی ارسال کنید. عکس های شما ممکن است برای دیگران خاطراتی را از این کشور زنده کند، پس آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

شما می توانید مشاهدات و تصاویر خود را به بی بی سی فارسی به آدرس shoma@bbc.co.uk ایمیل کنید . همچنین می توانید عکس ها و ویدیوهای خود را از طریق فرم زیر آپلود کنید.

سایر عکس ها و ویدیوهایی که شهروند خبرنگاران برای بی بی سی فارسی فرستاده اند را می توانید در صفحه شاهد عینی مشاهده کنید.

فراموش نکنید که نام، نشانی ایمیل، و اطلاعاتی را درباره مواد ارسالی قید کنید. لطفا شما تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس حاصل کنیم.

به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن عکس یا فیلم، خود یا دیگران را در معرض خطر قرار ندهید و قانونی را نیز زیر پا نگذارید. شرایط و مقررات ما را بخوانید.

با ارسال این فایل (ها) موافقت خود را شرایط و مقررات ما اعلام می کنید.

اگر مشکلی با ارسال فایل دارید با ایمیل زیر تماس بگیرد: shoma@bbc.co.uk

برای اطلاعات بیشتر لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه کنید