تصاویر و خاطرات شما از "اول مهر"

Image caption عکس از شهروز، روز اول مدرسه دخترش آرینا

اول مهر برای بسیاری، یادآور گوشه ای از خاطرات دوران تحصیل است. شما چه خاطره تلخ یا شیرینی از روز "اول مهر" دارید؟ خاطرات روز اول مدرسه، معلم کلاس اول، دوستان جدید، خرید نوشت افزار...

از سوی دیگر، شروع مهرماه ممکن است برای برخی، مروری باشد بر خاطرات تحصیل فرزندان یا اطرافیان شان.

عده ای در این روز ممکن است سری به عکس‌های قدیمی یا لوازم مدرسه خود بزنند که بعد از سال‌ها هنوز آن را در جعبه ای نگه‌داشته اند و اینطور، خاطرات قدیمی را زنده کنند.

شما می توانید هر عکسی را که یادآور مهرماه و دوران مدرسه است، همراه با خاطره‌اش، برای شاهد عینی ارسال کنید. اگر عکسی از گذشته ندارید، می توانید با عکسی جدید که بازگوی یک قصه است، خاطره‌تان را ارسال کنید تا اول مهرماه، مجموعه‌ای از خاطرات مدرسه را در صفحه شاهد عینی منتشر کنیم. خاطرات شما همراه با عکس، برای دیگران هم خواندنی است.

شما می توانید مشاهدات و تصاویر خود را به بی بی سی فارسی به آدرس shoma@bbc.co.uk ایمیل کنید . همچنین می توانید عکس ها و ویدیوهای خود را از طریق فرم زیر آپلود کنید.

سایر عکس ها و ویدیوهایی که شهروند خبرنگاران برای بی بی سی فارسی فرستاده اند را می توانید در صفحه شاهد عینی مشاهده کنید.

فراموش نکنید که نام، نشانی ایمیل، و اطلاعاتی را درباره مواد ارسالی قید کنید. لطفا شما تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس حاصل کنیم.

به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن عکس یا فیلم، خود یا دیگران را در معرض خطر قرار ندهید و قانونی را نیز زیر پا نگذارید. شرایط و مقررات ما را بخوانید.

با ارسال این فایل (ها) موافقت خود را شرایط و مقررات ما اعلام می کنید.

اگر مشکلی با ارسال فایل دارید با ایمیل زیر تماس بگیرد: shoma@bbc.co.uk

برای اطلاعات بیشتر لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه کنید